Socialiniai tinklai

Kriminalai

Gaisras Tyruliuose nusinešė dvi gyvybes

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 17 d. vakarą, apie 20 val. 30 min. Radviliškio rajone, Tyrulių miestelyje, dvylikos butų name, užsiliepsnojo butas. Ugniagesiams jau trečią kartą teko vykti gelbėti šiame name gyvenančių žmonių Šį kartą gaisras nusinešė dviejų žmonių gyvybes.
Užgesinus gaisrą išdegusiame bute rasti apdegę 57 metų moters ir 51 metų vyro lavonai.
Gaisro aplinkybės tiriamos, tačiau tikėtina, kad nelaimės priežastis – neatsakingas elgesys. Tyruliečiai sugyventiniai nuolat girtavo, nevengė rūkyti bute. Šiame būste daugiau nei metus buvo atjungti vanduo bei elektra.
Gaisras kilo antrame daugiabučio aukšte, apie nelaimę ugniagesiams pranešė kaimynai. Laiku lokalizavus gaisrą, pavyko išvengti daugiau aukų, į gretimus butus ugnis neišplito.
Gaisrą gesino keturios autocisternos.

„Radviliškio krašto“ informacija

 

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kriminalai

Radviliškyje bute rastas lavonas

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 22 d. 12.47 val. Radviliškyje, Radvilų g., bute, rastas vyro, gimusio 1958 m., lavonas be išorinių sužalojimų.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Šiaulėnuose susimušė neblaivūs vyrai

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 2 d. 22.10 val. Radviliškio r., Šiaulėnų mstl., Sodų g., neblaivus (1,61 prom.) vyras, gimęs 1973 m., ir neblaivus (1,70 prom.) jo sūnus, gimęs 2001 m., bei sūnus, gimęs 2005 m., dėl sumušė neblaivius (1,94 prom.) vyrą, gimusį 1985 m., ir neblaivų (3,09 prom.) vyrą, gimusį 1983 m. Nukentėjusiuosius medikai apžiūrėjo įvykio vietoje, į gydymo įstaigą nevežė. Tėvas ir 2001 m. gimęs sūnus uždaryti į areštinę, kitas sūnus perduotas Radviliškio pagalbos šeimai centro socialinei darbuotojai.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi