Gaisras Trakų gatvėje, Radviliškyje, suniokojo keturių butų namą

2022 m. vasario 7 d., pirmadienio vakare, apie 22.38 val., net 7 ugniagesių automobiliai su autocisternomis išvyko gesinti degančio keturių butų gyvenamojo namo Radviliškyje, Trakų gatvėje. Atvykus, namas jau degė atvira liepsna. Iš namo antrojo aukšto buvo išvesta moteris. Gaisras gesintas iki pusės pirmos nakties. Pakruojo priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas Petras Mališauskas, vykęs apžiūrėti gaisro padarinių, informavo, kad įvykio metu žmonės nenukentėjo. Nudegė namo stogas ir išdegė visas antras aukštas. Pirmas aukštas išliko, tačiau buvo sulietas vandeniu.

Gaisro vaizdais, kuriuose net iš tolo matyti didžiulė liepsna, dalintasi socialiniuose tinkluose. Dalis komentarų po vaizdo įrašas bei nuotraukomis – kritika ugniagesių darbui.

Pavyzdžiui: „Nejau taip turi dirbt ugniagesiai? Atvažiavo kelios mašinos ir daug ugniagesių. Namo degė tik viena viršutinė pusė, bet prasidėjo vaikščiojimai ir ugnis įsimetė į kitą pusę. Tik stebuklo dėka apatinė dalis liko sveika. Na gal jų toks darbas, atvažiuot be vandens? Gatvėj yra hidrantas prie pat namo, tačiau gaisrininkai apie tai nežino. Gaisrininkų buvo labai daug, bet vienu metu visi sulig vienu vaikštinėjo numetę „šlangas“.

Rašoma ir apie tai, kad namo savininkė filmavo gaisrininkų darbą, šaukė, rėkė, tačiau… Kaip pakomentavo Renata, kurios pavardės neminėsime: „Baisu, ugniagesiai vaikščiojo daugiau nei gesino… Tikiuosi, bus imtasi veiksmų, jei jau ne dėl šio namo, tai dėl nelaimių ateityje!“

Gaisro priežastis ir pasekmes tyręs Pakruojo priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas Petras Mališauskas pakomentavo:

„Nusikalstamos veikos tikrai nebuvo, tai – ne padegimas. Namas senesnis, jame sena elektros instaliacija, name jau anksčiau keletą kartų buvo dingusi elektra. Manome, kad gaisras kilo dėl gedimo elektros instaliacijoje. Nustatyta, kad gaisro židinys – namo antro aukšto priebutyje. Antrame aukšte vienas butas buvo negyvenamas. Gaisras įsiplieskė galbūt todėl, kad tuo metu buvo didžiulis vėjas. Pirmo aukšto butai nenukentėjo.“

Paklaustas, ką mano apie komentarus socialiniuose tinkluose, kur kritikuojamas gaisrininkų darbas, P. Mališauskas atsakė, kad tokie komentarai nėra objektyvūs. Esą gesinti buvo geros galimybės, nes netoliese yra hidrantas.

Viena iš sudegusio namo savininkių į žmones kreipėsi pagalbos: „Skubiai ieškau išsinuomoti namo dalį, kadangi vakar vakare mano namuose įvyko gaisras. Reikalingi namas arba namo dalis, nes turiu gyvūnų. Šia naktį leidžiu mašinoje. Siūlykit įvairius variantus. Radviliškis. Telefonas 8 605 23018“. Galinčius padėti nuo gaisro nukentėjusiems prašome susisiekti su šia namų netekusia moterimi.

Savaitraščio „Radviliškio kraštas“ informacija

Total
29
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts