Finalinėse stalo teniso varžybose – pirmoji vieta

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro merginos sausio 29 dieną
iškovojo pergalę Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių stalo teniso finalinėse varžybose, vykusiose Jonavoje.

Varžybose jėgas išbandė merginų komandos iš Vilniaus, Tauragės, Panevėžio, Marijampolės, Kauno ir Radviliškio, užėmusios pirmąsias vietas regioninėse profesinio mokymo įstaigų mokinių stalo teniso varžybose.

Centro merginos, iškovojusios pirmąją vietą Šiaulių regiono profesinio mokymo įstaigų mokinių stalo teniso varžybose, tapo finalinių varžybų nugalėtojomis.

Sportininkės apdovanotos taure, medaliais ir diplomais.

data

Šių metų balandžio 30 d. Anykščiuose vyko  Lietuvos jaunių laisvųjų imtynių čempionatas. Šiame čempionate puikiai pasirodė radviliškietis Dainius Jonaitis. Vaikinas savo svorio kategorijoje  iki 65 kilogramų iškovojo 2-ąją prizinę vietą.

data

Balandžio 23 dieną Kelmėje vyko Lietuvos jaunučių laisvųjų imtynių čempionatas, kuriame jaunieji imtynininkai iš visos Lietuvos mėgino jėgas ant imtynių kilimo ir išaiškino nugalėtojus ir prizininkus.

Geriausiai iš Radviliškio imtynininkų sekėsi Titui Žukauskui, kuris svorio kategorijoje iki 68 kg nugalėjo tris varžovus ir tapo čempionu šioje svorio kategorijoje.

Aidas Šarūnas svorio kategorijoje iki 57 kg su viena pergale ir dviem pralošimais liko 5 vietoje. Imtininkus treniruoja Radviliškio rajono ir savivaldybės ŠSPC imtynių treneris Justinas Kvietelaitis.