Socialiniai tinklai

Aktualijos

Edukaciniai renginiai Pociūnėlių bibliotekoje

Avatar

Paskelbta

data

Pociūnėlių miestelio bibliotekoje lapkričio 19 d. vyko edukaciniai renginiai. Juos organizavo bibliotekininkė Elena Jankūnienė, o vedė viešnios iš Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos: Rima Giedrienė, Daiva Paulauskienė, Jolanta Šilinskienė, Audronė Sinušaitė.

Renginiuose dalyvavo Pociūnėlių pagrindinės mokyklos jaunųjų kūrėjų būrelio vaikai ir kiti mokiniai, kuriems įdomus Radviliškio rajonas, kurie gerbia knygas. Dalyvavo ir vaikai iš Pociūnėlių vaikų dienos centro ,,Spindulėlis“.  

Pirmasis edukacinis renginys – popietė ,,Gimtojo krašto pažinimas“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Viešnios parodė neilgą dokumentinį filmą apie Radviliškio rajoną, vaizdingai ir įdomiai atskleidžiantį rajono unikalumą. Mokiniams surengta viktorina. Paaiškėjo, kad apie savąjį rajoną vaikai žino gana daug. Popietės dalyvius sudomino ir dar vienas filmukas, originaliai sukurtas radviliškiečių moksleivių. Abu filmai praplėtė mūsų mokinių žinias apie gimtąjį kraštą. Pagilino jas ir viešnių surengta knygų bei periodinių leidinių paroda, skirta Radviliškio rajonui.

Antrasis edukacinis renginys susijęs su knygomis. Mažiesiems renginio dalyviams ypač patiko viešnių iš Radviliškio spektakliukas, kurio veikėjai Zuikis ir Ežiukas svarstė, kodėl verta skaityti knygas, kodėl tai smagiausia daryti kartu su tėveliais. Vaikus džiugino, kad spektakliuko metu veikėjai su jais artimai bendravo.

Labai įdomi antrojo edukacinio renginio dalis – ,,Kamišibai – interaktyvus pasakų sekimo  būdas”. Daugelis vaikų pirmą kartą išgirdo, kas yra kamišibai (išvertus iš japonų kalbos, reiškia ,,popieriaus teatras“). Ne tik išgirdo, bet ir pamatė, kaip sekama pasakaitė pagal Linos Žutautės knygą ,,Kakė Makė ir dantukų fėjos puota“. Beje, ši pasakaitė jungia žodžio ir spalvų meną su sveikos gyvensenos ugdymu.

Renginio pabaigoje viešnios pakvietė vaikus sudėlioti dėlionę. Dėlionė įdomi ir prasminga – iš spalvingų kvadratėlių buvo sukurtas Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos pastato vaizdas. Vaikai sakė, kad dėlioti buvo sunku, tad labai džiaugėsi, jog pavyko teisingai atlikti užduotį. Be to, jie aiškiau galėjo įsivaizduoti, iš kur atvyko viešnios į Pociūnėlius.

Laikas, praleistas miestelio bibliotekoje, vaikams neprailgo, nes netrūko turiningos veiklos. Kartu su mokiniais Radviliškio rajonu domėjosi bei žinias apie knygą ir popieriaus teatrą gilino pradinių klasių mokytoja, dirbanti vaikų dienos centre ,,Spindulėlis“, Audronė Macijauskienė, istorijos mokytojas Saulius Čepaitis ir šios informacijos pateikėja.

Roma Buivydienė, mokyklos jaunųjų kūrėjų būrelio vadovė

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Naujas savaitraščio “Radviliškio kraštas” numeris jau prekyboje

Avatar

Paskelbta

data

Skaityti daugiau

Aktualijos

Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento Radviliškio skyriuje registruotos laisvos darbo vietos

Avatar

Paskelbta

data

Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento
Radviliškio skyriuje ŠIŲ METŲ RUGPJŪČIO 14  DIENĄ buvo registruotos šios laisvos darbo vietos: anglų kalbos mokytojo, augalininkystės dalykų mokytojo, automobilinio krautuvo vairuotojo, automechaniko,  automobilinio krano kranininko, filialo vadovo, barmeno, betonuotojo, biologijos mokytojo, degalinės operatoriaus,  direktoriaus pavaduotojo ūkio reikalams-ūkvedžio, elektriko, elektrotechnikos dalykų mokytojo, ikimokyklinės grupės auklėtojo, ikimokyklinio ugdymo auklėtojo, išilginio pjovimo staklių operatoriaus, izoliuotojo-skardininko, , kiemsargio, klientų paieškos vadybininko, krautuvo vairuotojo,  maisto pusgaminių ruošėjo, malkų pjaustymo operatoriaus, matininko-geodezininko, medienos apdirbimo staklininko, medienos matuotojo, medkirčio, metalo apdirbimo operatoriaus, mini krautuvo operatoriaus, miško darbininko, miškovežio vairuotojo, mokytojo padėjėjo, mokytojo padėjėjo-kineziterapeuto,  padalinio vadovo-virėjo,  pagalbinio darbininko, pagalbinio fermos darbininko, pakavimo mašinos operatoriaus padėjėjo, pakuotojo, pardavėjo, pardavėjo-sandėlininko, pardavėjo-kasininko, parduotuvės vadovo, parduotuvės vedėjo-vadybininko, pastolių statytojo, plataus profilio
statybininko, plytų mūrininko, pradinio ugdymo mokytojo,  prekių
surinkėjo,  projektų vadovo,  psichologo,  šaltkalvio – surinkėjo, šaltkalvio-suvirintojo, šaltkalvio-remontininko, sandėlio darbininko-kroviko, socialinio pedagogo, šoninių lentų rūšiavimo linijos operatoriaus, specialiojo pedagogo, sporto trenerio, staliaus-staklininko,  substratų paruošimo operatoriaus, sunkiasvorio sunkvežimio vairuotojo, suvirintojo, suvirintojo-šaltkalvio, tarptautinio krovinių vežimo transporto priemonės vairuotojo, teisininko, teleskopinio krautuvo operatoriaus,  tikybos-etikos
mokytojo, tinkuotojo, transporto vadybininko, traukinio mašinisto, vadybininko, valytojo, virėjo-pardavėjo, vyriausiojo energetiko ir žaliavos pirkimo vadybininko.

Laisvas darbo vietas galite pažiūrėti internete adresu www.uzt.lt. Taip pat informacija teikiama Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento Radviliškio skyriuje adresu A. Povyliaus g. 2, Radviliškis, tel. 8 422 61 509, el. paštu info.radviliskis@uzt.lt.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019