Socialiniai tinklai

Sportas

Dučinsko vardo teniso varžybos

Paskelbta

data

Liepos 31 – rugpjūčio 1 dienomis vyko 15-tasis Dučinsko vardo taurei laimėti teniso turnyras. Žaidė teniso mėgėjai, atvykę iš Vilniaus, Pasvalio, Skaudvilės, Radviliškio ir mūsiškių vietinių būrys – viso 16 žaidėjų. Suskirstyti pagal pajėgumą į du pogrupius,  šeštadienio rytą pradėjo turnyrą.  Abi dienos buvo gražios – saulėtos, bet nekarštos.

Sekmadienį, per patį turnyro įkarštį, į Baisogalą užsuko mums gerai pažįstamas Lietuvos respublikos Seimo narys Antanas Čepononis. Trumpam pertraukus varžybas, jis  pasveikino dalyvius ir organizatorius, prisiminė mokslininką  Alfredą Dučinską ir visiems varžybų dalyviams padovanojo baltus marškinėlius su Baisogalos emblema, o jau baigusiam turnyrą šiauliškiui Mariui Bubai įteikė Paguodos prizą.

Sekmadienio popietėje aiškėjo prizininkai ir nugalėtojai. Stipriais padavimais ir smūgiais per tinklą išsiskyrė Dučinsko giminaičiai Jokūbas ir jo tėvas Stanaičiai, baisogalis Eimutis Briedelis, bet geriausiojo žaidėjo taurė teko ne jiems. Finale susitiko du jau pradėję žilti Vytautai – iš Skaudvilės ir Pasvalio. Po ramios, be stiprių kirčių, bet tiksliai pataikydamas kamuoliuką į silpną varžovo vietą, kovos, nugalėtoju tapo pasvalietis, vairavimo mokyklos instruktorius Vytautas Špokauskas, įveikęs savo bendraamžį 60-metį mokytoją iš Skaudvilės Vytautą Kenstavičių 6 – 2, 6 – 1. Pastarasis anksčiau Baisogaloje jau du kartus buvo laimėjęs Dučinsko vardo taurę, ir jei būtų laimėjęs dvikovą šiemet, Pereinamoji taurė, 10 metų keliaudama po „svietą“, būtų likusi visam laikui Skaudvilėje. V.Špokauskas sakė, kad Pasvalys neturi tokių gerų kortų, kaip Baisogala, yra sulopytu pagrindu aikštelė, kurioje žaisdamas jis net kelio traumą gavo. Kortus įsirengė pasvalietis verslininkas, kuriame retkarčiais  pasitreniruoja. Dalyvauja daugelyje turnyrų, pastoviai – Šiauliuose.

Trečią vietą, susitikęs su 27-mečiu sūnumi Jokūbu, rezultatu 7- 6, 1- 6 ir 10 -5 laimėjo ir taure buvo apdovanotas 50-metis vilnietis Juozas Stanaitis. Jų kova dėl vietos buvo tikrai sportiška, principinė, kovėsi lyg nebūtų giminės. Bet pasibaigus dvikovai suprakaitavę, nuoširdžiai  apsikabino.

Nugalėtojams taures įteikė sporto instruktorius Julius Optas, turnyrą organizavo Gintaras Marcinkus.

Kazys Strolys

REKLAMA
Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sportas

Netradicinių žaidimų čempionatas

Paskelbta

data

Centro sportininkų komanda lapkričio 18 d. dalyvavo Kelmėje vykusiame LSOK 2021 m. atletų netradicinių žaidimų čempionate.

Čempionatas organizuotas remiantis Tarptautinio specialaus olimpinio judėjimo taisyklėmis. Sportinį sumanumą ir jėgas čempionate išbandė 9 komandos, kurios varžėsi netradicinių žaidimų stotelėse.

Mūsų centro komanda, kurią sudarė šeši mokiniai: Rosita G. (V21 grupė), Darius V. (V21 grupė), Arnas G. (DT21 grupė), Ramunė K. (KT19 grupė), Rimas A. (KT21 grupė) ir Eligijus R. (KT19 grupė) – iškovojo I – ą vietą ir buvo apdovanoti taure ir medaliais. Mokinius čempionatui paruošė mokytoja metodininkė Stefa Bartkuvienė.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro informacija

Skaityti daugiau

Sportas

Regionų krepšinio lygoje – be vargo „Radviliškis-ŠSPC“ pasiekta pergalė prieš raseiniškius

Paskelbta

data

Regionų krepšinio lygoje B divizione Radviliškio krepšinio klubas „Radviliškis – ŠSPC“ laikosi be pralaimėjimų. 2021 m. lapkričio 13 d. Radviliškio sporto centre sužaistos rungtynės neatnešė netgi šiek tiek intrigos. Prieš raseiniškius „Raseiniai-KKSC“ laimėjo įspūdinga persvara 115:47.

Radviliškiečiai buvo pranašesni ne tik mesdami dvitaškius bei tritaškius, bet ir atkovodami kamuolius bei darydami rezultatyvius perdavimus. Jie darė mažiau klaidų bei pražangų. Nugalėti jaunus „Raseiniai-KKSC“ krepšininkus nebuvo jokios vargo. Jie smuko į turnyro lentelės galą, kol kas varžydamiesi nesėkmingai.

Daugiausiai taškų (23) „Radviliškis – ŠSPC“ komandai pelnė įžaidėjas Irmantas Lianzbergas, atkovoti kamuolius geriausiai sekėsi vidurio puolėjui Ignui Ramašauskui, o rezultatyvūs perdavimai labiausiai pavyko Liudui Radavičiui.

Tai jau ketvirta radviliškiečių pergalė. Be pralaimėjimų kol kas varosi į priekį dar dvi komandos – „Pakruojo SC“ bei Kuršėnų „Grafų furniture“.

Lapkričio 19 d. Gargžduose mūsiškiai susikaus su „Gargždai-2“ komanda, kurios žaidėjų amžius tesiekia nuo 16 iki 22 metų. Turnyre iki šiol jiems pergalės pasiekti nepavyko.

Savaitraščio „Radviliškio kraštas“ informacija

Rimanto Benaičio nuotrauka

Skaityti daugiau
REKLAMA

Skaitomiausi