Socialiniai tinklai

Sportas

XII-ojo A.Ligeikos atminimo taurės turnyro nugalėtojai panevėžiečiai

Avatar

Paskelbta

data

Gruodžio 30 dieną Radviliškio sporto arenoje vyko Anatolijaus Ligeikos atminimo taurės turnyras. Varžybose dalyvavo septynios komandos iš Panevėžio, Šiaulių, Radviliškio bei svečiai iš Latvijos Iecavo miesto.

                                
A pogrupio nugalėtojais tapo visas pergales iškovoję SK „Rėkliai“ futbolininkai iš Panevėžio, antri – radviliškiečiai, treti – Šiaulių „KUPSC“ futbolininkai, paskutiniai – „ŠSPC-2000“. B pogrupyje kiek netikėtai treti liko Šiaulių „Saulininkas“, antri – Iecavo futbolininkai, pirmi FK „Savanoris“.

Pirmame pusfinalyje susitiko Iecavas su Panevėžio ekipa. Pastarieji gana nesunkiai įveikė varžovus rezultatu 3:1. Antrame pusfinalyje „ŠSPC-Radviliškis“ nors ir turėjo žaidybinę persvarą, tačiau „Savanorio“ futbolininkų per pagrindinį laiką nesugebėjo įveikti, 1:1. O „bulitų“ serijoje tikslesni buvo šiauliečiai, kurie ir iškovojo vietą finale.
Mažajame finale emocingose rungtynėse „ŠSPC-Radviliškis“ įveikė Iecavą 3:1. Finale „Savanoriai“ nesugebėjo rimčiau pasipriešinti SK „Rėkliams“, 4:0 taurė iškeliavo į Panevėžį. Turnyro atidarymo ceremonijoje buvo pagerbti Radviliškio futbolo veteranai 1976 metų Pabaltijo geležinkelių pirmenybių nugalėtojai.
Galutinė komandų rikiuotė:

  1. SK „Rėkliai“ Panevėžys;
  2. FK „Savanoris“ Šiaulių raj.;
  3. „ŠSPC-Radviliškis“;
  4. Iecavas;
  5. „Saulininkas-OBLT“ Šiauliai;
  6. „KUPSC“ Šiauliai;
  7. „ŠSPC-2000“.

Geriausias turnyro vartininkas – Saulius Kužmarskis, FK „Savanoris“.
Geriausias turnyro gynėjas – Kristupas Petravičius „ŠSPC-Radviliškis“.
Geriausias turnyro puolėjas – Tomas Laurenčikas SK „Rėkliai“.

 

Sportas

Iš Pasaulio taurės rankų lenkimo varžybų – su medaliais

Avatar

Paskelbta

dataGruodžio 1 d. Alytuje pirmą kartą vyko Pasaulio taurės rankų lenkimo varžybos. Jose dalyvavo ir Radviliškio r. rankų lenkikai, kurie atstovavo Lietuvos rinktinei. Pirmą kartą mūsų šalyje surengto pasaulio taurės („WAF world cup“) nugalėtojams Alytuje buvo išdalyta daugiau nei 30 taurių bei medalių komplektų.
Tarptautinės „World Armwrestling Federation“ (WAF) pasaulio taurės varžybos Alytaus miesto teatro salėje prasidėjo ryte. Kaip ir buvo tikėtasi, į varžybas užsiregistravo bemaž 80 sportininkų iš 5 šalių. Atidarymo ceremonijoje dalyvavo ir garbės svečias iš Rumunijos – generalinis WAF ir „European Armwrestling Federation“ (EAF) sekretorius Mircea Simionescu.
Varžybose dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Ukrainos, Rumunijos ir kitų šalių sportininkai. Savo svorio kategorijose dešine ir kaire ranka pirmi buvo Janurijus Musvicas ir Rita Juškevičienė. Antras vietas pelnė Styvas Musvicas, Deividas Urba, Evelina Jacynaitė, Monika Mandravickytė, Gintarė Urbonavičiūtė. Susumavus rezultatus varžybose pirmi buvo lietuviai, antri – latviai, treti – ukrainiečiai.
Emocijos ir per dieną pavargę rankos ėmė viršų. Neretai į vadinamąjį „kablį” susikibę varžovai net kilnojo sunkų stalą, rankos slydo iš sportininkų gniaužtų, todėl teisėjams vis dažniau teko naudoti riešus bei plaštakas fiksuojančią juostelę. Pabudo ir salė: „tempk jį“, „laikyk“, „neatidaryk rankos”, „nepasiduok” ir kiti raginimo šūksniai aidėjo Alytaus miesto teatre.   

„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Sportas

Iš Tarptautinio turnyro – su medaliais

Avatar

Paskelbta

data

Lapkričio 3-4 dienomis Kėdainiuose vyko Tarptautinis vaikų ir meistrų dziudo turnyras Pasaulio čempiono A.Pocevičiaus taurei laimėti. Turnyrevaržėsi per 200 dalyvių iš Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos bei Lietuvos.

Tarptautiniame turnyre dalyvavo ir radviliškietis Apolonas Vaiksalu. Sporto veteranui šypsojosi fortūna – jis pelnė net du medalius ir taurę.
A.Vaiksalu antrąją vietą iškovojo visose svorio kategorijose, o pirmą vietą iškovojo savo svorio kategorijoje.

„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019