Dučinsko teniso turnyras

Šiemet birželio pabaigoje organizuotas tradiciniu tapęs 13-tasis Alfredo Dučinsko vardo turnyras. Tikras teniso mėgėjas ir propaguotojas Gintaras pakvietė iš visur mėgstančius žaisti tenisą šio sporto mėgėjus. Atsišaukė 21 vyras ir Beržūnė. Atvyko, kaip ir visada, trijulė iš Vilniaus, Dučinskų giminės tęsėjai: tėvas, jo sūnus ir anūkas Stanaičiai. 
Gražų birželio 29-tosios šeštadienio rytą dviejuose kortuose rungtyniauti pradėjo 11 porų žaidėjų. Buvo apie 20 laipsnių šilumos, vėjelis, tad prakaito nedaug išlieta. Ryškėjo stipriausios poros, tačiau iki pat rungtynių pabaigos nugalėtojas vis dar buvo neaiškus.
Pavakare dėl trečios vietos susirėmė Juozas ir Jokūbas Stanaičiai su Egidijum Bičkausku ir Tomu Adomaičio (Tytuvėnai) pora ir rungtynes laimėjo. Dėl nugalėtojų vardo ir Pereinamosios taurės aiškinosi Juozas Stanaitis poroje su Saulium Danielium ir baisogalių pora Edas Žižniauskas su Tomu Radžiūnu. Žaidė tris setus ir rungtynės baigėsi 2 : 1 (2 : 6; 6 : 0; 6 : 3) Juozo ir Sauliaus pergale. 
Baisogalos bendruomenės pirmininkas Artūras Radžiūnas pasveikino nugalėtojus ir kartu su anūkėle laimėtojams įteikė taures – asmenines ir Pereinamąją. 
Liepos pabaigoje numatomos  Dučinsko vardo teniso vienetų varžybos.

Kazys STROLYS

Total
1
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts