Socialiniai tinklai

Aktualijos

Dovanotas katinas virto kepsniu

Avatar

Paskelbta

data

Naujųjų metų išvakarės Radviliškio rajone, Šiaulėnų seniūnijoje, Repšių kaime, – nesuvokiamas žiaurumas. Girtas 47 metų  šio kaimo gyventojas nužudė dovanotą katiną ir jį iškepė. Šis vyro poelgis pribloškė ne tik atvykusius policijos pareigūnus bet ir visos Lietuvos gyventojus. Atvykusiems policijos pareigūnams teko aiškintis žiauraus elgesio su gyvūnu priežastį.

Šiaulėnų seniūnės komentaras

Apie šį neeilinį atvejį redakcija pasiteiravo Šiaulėnų seniūnės I. Bliznikienės.

„Vyras seniūnijoje žinomas kaip probleminis žmogus, gaunantis pašalpą – gruodžio mėnesį  jis gavo maisto paketą, tad turėjo būti sotus. Kaip kaimynai sakė, jis pats mėgsta pasikviesti policiją, tad gal tai buvo toks atvejis“,- sakė seniūnė.

Policijos komisariato atstovės komentaras

Visą Lietuvą sukrėtusį atvejį pakomentavo ir Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai G. Smagriūnienė.

​“Katinas buvo keptas orkaitėje, kailis buvo nudirtas. Prieš pusę metų kaimynas padovanojo tam piliečiui katiną ir atėjo jo aplankyti, pažiūrėti Naujųjų metų išvakarėse, kaip tas kačiukas gyvena. Tačiau kaimynas pasakė, kad katino nebėra, jis orkaitėje.  Katino dovanotojas  supyko  ir iškvietė policiją“,- sakė G. Smagriūnienė.

Pasak policijos komisariato atstovų, katino kailis buvo nudirtas, galva nupjauta ir šie organai užkasti šiukšlių krūvoje, katinas buvo  iškeptas orkaitėje. Žmogus pripažino, kad metus jau geria, o kodėl taip padarė, negalėjo paaiškinti.

„Jis sakė, kad katiną kepė norėdamas valgyti, o kitą dieną sakė, kad turėjo ką valgyti, kodėl jis taip padarė, pats nežino“,- sakė  policijos komisariato atstovai.

Vyrui nustatytas net 3,03 promilės girtumas. Ar vyras ragavo kepto katino, policijos atstovai negalėjo patvirtinti.

Šio žiauraus elgesio su gyvūnu aplinkybės tiriamos, tačiau galima nuspėti, kad  tokio nepaaiškinamo elgesio priežastis – besaikis alkoholio vartojimas.

Patarimas Radviliškio rajono gyventojams – prieš dovanodami gyvūną, pagalvokite, kam jį dovanojate.

„Radviliškio krašto“ informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Radviliškyje norėta įregistruoti ieškomą automobilį

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 27 d. Ukrainos pilietis, gimęs 1976 m., VĮ „Regitra“ Šiaulių filialo Radviliškio grupėje norėjo įregistruoti automobilį VW TOUREG, pagamintą 2008 metais, kurio valstybės registracijos liudijimas ieškomas Prancūzijos teisėsaugos institucijų.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Radviliškio parduotuvėje iš pardavėjos pagrobti loterijos bilietai

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 27 d. 18.20 val. Radviliškyje, Turgaus g., maisto prekių
parduotuvėje, nenustatytas vyras iš pardavėjos rankų pagrobė 22
loterijos bilietus ir pasišalino. Turtinė žala – 110 eurų.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019