Demografijos gerintojų paslaugos svetimšaliams

Nieko nėra baisiau, kai tampi  religinės sektos nariu ir turi į šitą velnio pramaną įtraukti gimines, artimuosius, šeimos narius, užrašyti turtą iki paskutinės kojinės.  Pasitrauksi savo noru iš orgijų ir iškrypėlių organizacijos –  ras nuskandintą kokiame nors kanalizacijos šulinyje.

Tas pats yra pardavus sielą globalistams ir tautinių vertybių niekintojams.

Lenkija, Vengrija supranta, kad sunaikinus nacionalines vertybes, šalys taps pereinamu kiemu, pigia stoties prostitute.

Mūsų senjorai badmiriauja, galvos sukamos dėl Armonaitės galimybių paso, kaimuose neliko pašto skyrių, vaistinių,  tačiau privalu priglausti turistus pabėgėlius nukentėjusius nuo  Lukašenkos ir kitų ale diktatorių režimo, lyg mūsų valdžia yra šventumo etalonai ir angelai su arfomis.

Milijonai metami mobilių namelių nuomai, migrantai galės kurdintis laisvose sodų bendrijų teritorijose, išvykusių dirbti į užsienį  piliečių namuose.

Ar tauta nori rasių, lyčių, kultūrų mišrainės, kiek bus vertėjų, socializacijos programų, konfliktų apsėstai stabo  Bilotaitei yra tas pats.

Elektra brangsta, šiluma, šiukšlės dvigubai, siauraakiai turkšis pirtyse, dušuose su muilo želė ir arabiška muzika.

Trūksta pedagogų ugdymo įstaigose. Ir šaunu, kad jauni specialistai nesižemina darbdaviui, kuris vaikus muštruoja pagal liberalizmo dogmas, vilios darbuotis su musulmonais, bet gal atsiklauskite rimčiausio profesionalo  Egdūno  Račiaus rekomendacijų, kaip įtikti šiems piliečiams?

Aš seniai žinau ir buvau gavęs informaciją, kodėl sostinėje tiek daug kinų, japonų ir jie nemokamai studijuoja, gyvena bendrabučiuose, be kliūčių steigia restoranus, kavines.  Priveža kompiuterinės technikos fūromis, o juk skola – ne Ona, neužgis, tad už atsiteisimą visos galimybės ir labdaros.

Ruslanas  Baranauskas – humanitaras

Total
13
Dalinasi
Related Posts