Dega namas, ugniagesių automobilis neužsiveda…

Visą Lietuvą apskriejo žinia apie gaisrą Radviliškio rajone,Varnionių kaime. Gaisru nieko nenustebinsi,tačiau interneto sensacija tapo neužsivedantis, 31 metų senumo, ugniagesių automobilis.

Neužsivedantį senutėlį ugniagesių  automobilį nufilmavusi moteris pateikė komentarą:
„Visų dėmesiui… Realybė Lietuvoje… Radviliškio rajonas. Kilo gaisras gyvenamąjame name. Ugniagesių komandos vyko ilgokai, bet čia nieko nuostabaus, kadangi dispečerė sėdinti Alytuje nurodė vykti tolimiausiu maršrutu. Vyrai dirbo operatyviai, jokių priekaištų… Degė du kambariai ir dalis stogo…išpylus dvi cisternas ugnį pavyko nuslopinti…trūko trečiosios… Dėja mašina nesikūrė…po 10 min reanimacijos, ugnis įsisiautėjusios po visus namus…ir paskutinė viltis išgelbėti dalį mūsų turto paskendo liepsnose…Gerbiamieji Lietuvos valdžios atstovai, Jūs į butaforinį karą karius siunčiate su auksiniais šaukštais, o kovoti su ugnimi vyrai važiuoja 50 metų senumo mašinomis… Ar mes gyvenantys Lietuvos kaime nusipelnėme tik tiek? Visa tai kainavo mūsų turtą, kitą kartą tai gali kainuoti kažkieno gyvybę…Lietuva,pasidalinkim -nelikime abėjingais,gal kažką pakeisime.

P.S. Dėkojame ugniagesių komandai,kuri iš visų jėgų stengėsi, Daugėlaičių kaimo bendruomenei ir visiems,kurie neliko abėjingais mūsų bėdai.

Praėjusios savaitės pabaigoje jai teko išgyventi tragišką incidentą – spėjama, dėl elektros instaliacijos užsidegė neapdraustas namas, kuriame moteris gyveno su šeima.

“Radviliškio krašto” informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts