Socialiniai tinklai

Kriminalai

Dar viena nelaimė ties Linkaičiais

Avatar

Paskelbta

data

Gruodžio 10 d., apie 8 valandą ryto, A9 kelyje Panevėžys – Šiauliai lengvasis automobilis mirtinai partrenkė pėstįjį. 25 metų vairuotojas UAB „Regejus“ įmonės automobiliu VW Passat su priekaba neapšviestoje kelio dalyje ties autobusų stotele partrenkė 59 metų vyrą. Po smūgio pėstysis atsidūrė automobilio salone. Atvykę ugniagesiai ištraukė priekiniame stikle įstrigusį 59 metų vyro kūną.

Šiame kelio ruože greitis ribojamas iki 70 km/h. Taip pat yra kelio ženklas, įspėjantis apie kelią kertančius pėsčiuosius. Šioje vietoje Linkaičiuose gyvenantys žmonės privalo kirsti kelią, jei nori vykti autobusu į Radviliškio pusę.

Pasak Šiaulių AVPK atstovės spaudai Gailutės Smagriūnienės, VW Passat vairavo 25-erių metų vairuotojas iš Šeduvos, eismo įvykio metu pėsčiasis buvo užmestas ant kapoto, išdaužė priekinį automobilio langą ir jame įstrigo. Žuvusysis – Linkaičių kaimo, ties kuriuo įvyko tragiškas eismo įvykis, gyventojas. Į važiuojamąją dalį išėjo be atšvaitų.

Atvykę medikai partrenktajam nebegalėjo padėti – vyras mirė avarijos vietoje. Policijos pareigūnai reguliavo eismą vienoje svarbiausių šalies transporto arterijų, kol kriminalistai rinko įrodymus.

Primename, kad šioje vietoje prieš keletą savaičių buvo partrenkta 15 metų mergaitė, kuri gydoma Kauno klinikose. Pasak artimųjų, jos sveikata šiuo metu yra pagerėjusi, nors pasekmes jaus visą likusį gyvenimą.

Žinia apie dar vieną eismo įvykį greitai pasiekė ir rajono vadovus. Meras A. Čepononis, teigė, kad nelaimės išvakarėse Lietuvos automobilinių kelių direkcija buvo informuota apie pavojingiausias vietas. Rajono vadovas įvardijo, kad, įskaitant ir A9 kelią ties Linkaičiais, tokių vietų yra net devynios. Šįsyk meras pažadėjo rašyti raštą. Ar dar vienas raštas apsaugos žmonės nuo žūties?

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kriminalai

Radviliškyje bute rastas lavonas

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 22 d. 12.47 val. Radviliškyje, Radvilų g., bute, rastas vyro, gimusio 1958 m., lavonas be išorinių sužalojimų.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Šiaulėnuose susimušė neblaivūs vyrai

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 2 d. 22.10 val. Radviliškio r., Šiaulėnų mstl., Sodų g., neblaivus (1,61 prom.) vyras, gimęs 1973 m., ir neblaivus (1,70 prom.) jo sūnus, gimęs 2001 m., bei sūnus, gimęs 2005 m., dėl sumušė neblaivius (1,94 prom.) vyrą, gimusį 1985 m., ir neblaivų (3,09 prom.) vyrą, gimusį 1983 m. Nukentėjusiuosius medikai apžiūrėjo įvykio vietoje, į gydymo įstaigą nevežė. Tėvas ir 2001 m. gimęs sūnus uždaryti į areštinę, kitas sūnus perduotas Radviliškio pagalbos šeimai centro socialinei darbuotojai.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi