Dar viena nelaimė ties Linkaičiais

Gruodžio 10 d., apie 8 valandą ryto, A9 kelyje Panevėžys – Šiauliai lengvasis automobilis mirtinai partrenkė pėstįjį. 25 metų vairuotojas UAB „Regejus“ įmonės automobiliu VW Passat su priekaba neapšviestoje kelio dalyje ties autobusų stotele partrenkė 59 metų vyrą. Po smūgio pėstysis atsidūrė automobilio salone. Atvykę ugniagesiai ištraukė priekiniame stikle įstrigusį 59 metų vyro kūną.

Šiame kelio ruože greitis ribojamas iki 70 km/h. Taip pat yra kelio ženklas, įspėjantis apie kelią kertančius pėsčiuosius. Šioje vietoje Linkaičiuose gyvenantys žmonės privalo kirsti kelią, jei nori vykti autobusu į Radviliškio pusę.

Pasak Šiaulių AVPK atstovės spaudai Gailutės Smagriūnienės, VW Passat vairavo 25-erių metų vairuotojas iš Šeduvos, eismo įvykio metu pėsčiasis buvo užmestas ant kapoto, išdaužė priekinį automobilio langą ir jame įstrigo. Žuvusysis – Linkaičių kaimo, ties kuriuo įvyko tragiškas eismo įvykis, gyventojas. Į važiuojamąją dalį išėjo be atšvaitų.

Atvykę medikai partrenktajam nebegalėjo padėti – vyras mirė avarijos vietoje. Policijos pareigūnai reguliavo eismą vienoje svarbiausių šalies transporto arterijų, kol kriminalistai rinko įrodymus.

Primename, kad šioje vietoje prieš keletą savaičių buvo partrenkta 15 metų mergaitė, kuri gydoma Kauno klinikose. Pasak artimųjų, jos sveikata šiuo metu yra pagerėjusi, nors pasekmes jaus visą likusį gyvenimą.

Žinia apie dar vieną eismo įvykį greitai pasiekė ir rajono vadovus. Meras A. Čepononis, teigė, kad nelaimės išvakarėse Lietuvos automobilinių kelių direkcija buvo informuota apie pavojingiausias vietas. Rajono vadovas įvardijo, kad, įskaitant ir A9 kelią ties Linkaičiais, tokių vietų yra net devynios. Šįsyk meras pažadėjo rašyti raštą. Ar dar vienas raštas apsaugos žmonės nuo žūties?

Total
16
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts