Dalykiškas pokalbis su Šiaulių rajono meru

Šiaulių rajono savivaldybėje vyko  mero Antano Bezaro susitikimas su Radviliškio rajono Tarybos nariu bei „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininku Gediminu Lipnevičiumi.
Vienos didžiausių Lietuvoje bendruomenės  pirmininkas G. Lipnevičius kasdien gauna daug Radviliškio rajono  gyventojų skundų bei prašymų, tad su meru A. Bezaru buvo diskutuota apie kelių priežiūrą Šiaulių rajone, žemės mokesčio dydį, komunalinių atliekų išvežimo tvarką bei įkainius ir kitus abiejų rajonų gyventojams aktualius klausimus.  
Kadangi G. Lipnevičius yra ir savaitraščio „Kuršėnų krašto žinios“, kuris platinamas Kuršėnuose bei Šiaulių rajone, leidėjas, buvo aptartas Šiaulių rajono savivaldybės informacijos talpinimas šiame savaitraštyje.
„Visą informaciją, aktualią rajonų gyventojams, būtina viešinti spaudoje, nes ne visi vyresnio amžiaus žmonės moka naudotis kompiuteriu, o kaimuose internetą rasi dažniausiai tik jaunesnių žmonių namuose, todėl vyresniems žmonėms laikraštis lieka vienintelis vietinės informacijos šaltinis“, – sakė G. Lipnevičius. Šiaulių rajono meras A. Bezaras sutiko su G. Lipnevičiaus nuomone.
„Šiuolaikinių technologijų laikais Savivaldybė didžiausią dėmesį skyrė informacijos sklaidai savo internetiniame tinklalapyje, o pamiršdavome, kad yra vyresnio amžiaus žmonių, kuriems laikraštis yra informacijos šaltinis. Dėl to esame kalti ir mes patys, nes Savivaldybėje ilgą laiką nebuvo darbuotojo, kuris rengtų medžiagą spaudai ir ją išsiuntinėtų laikraščiams“, – sakė meras.
Susitikimo metu laikraščio leidėjas G. Lipnevičius pasveikino rajono merą A. Bezarą su gimtadieniu, palinkėjo stiprybės, sveikatos ir reikalingų bei gerų sprendimų priėmimo Šiaulių rajono gyventojų labui.
Šiaulių rajono meras A. Bezaras pažadėjo atvykti ir susitikti su Radviliškio rajono savivaldybės  Tarybos nariais bei „Radviliškio krašto bendruomene“ tradicinėje „Kavos popietėje“, kurioje su bendruomenės nariais ir politikais bus dalijamasi gerąja patirtimi, diskutuojama apie Šiaulių ir Radviliškio rajonų savivaldybių darbą, sprendžiamas problemas, įgyvendinamus projektus, rajono vadovų požiūrį į žmonių problemas, jų sprendimų būdus.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts