Centre vyko Lietuvos SO štangos spaudimo čempionatas

Avatar

Paskelbta

data

Gegužės 4 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko Lietuvos Specialiosios Olimpiados štangos spaudimo čempionatas.

Čempionato dalyvius pasveikino ir sėkmingų startų palinkėjo centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė.

Merginų tarpe atskirose svorio kategorijose nugalėjo mūsų centro sportininkės Kristina Kirilesku ir Fausta Zevertaitė. Absoliučia nugalėtoja tapo Kristina Kirilesku.

Vaikinų tarpe atskirose svorio kategorijose nugalėtojais tapo Valdas Jonaitis (Kaunas) bei mūsų centro sportininkai: Laurynas Šaulis, Deividas Šimoliūnas, Vitalijus Alseika, Andrius Lozdovskij, Tomas Norkus ir Martynas Jankauskas. Absoliučiu nugalėtoju pripažintas Laurynas Šaulis.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė ir varžyboms teisėjavęs sunkiosios atletikos veteranas Edvardas Nakčiūnas nugalėtojams ir prizininkams įteikė medalius.

data

Spalio 26-27 dienomis Kazlų Rūdoje vyko Lietuvos klasikinės jėgos trikovės varžybos, kuriose dalyvavo stipriausi jėgos trikovės sportininkai. Varžybose sėkmingai pasirodė Radviliškio stipruoliai.

Moterų tarpe svorio kategorijoje iki 52 kg pagrindinė kova dėl pirmosios vietos vyko tarp radviliškiečių sporto meistrių – UAB Poreta darbuotojos Kristinos Kirilesku ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokinės Lauros Margevičiūtės. Pirmą vietą iškovojo  Kristina, trikovėje surinkusi 287,5 kg. Laura, surinkusi 282,5 kg, užėmė antrą vietą. Absoliučioje  moterų įskaitoje Kristina ir Laura užėmė ketvirtą ir penktą vietas.

Vyrų tarpe svorio kategorijoje iki 59 kg, surinkęs  407,5 kg, nugalėjo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokinys Laurynas Šaulis. Svorio kategorijoje iki 66 kg pašušvietis Gintaras Blėdis, surinkęs 502,5 kg, užėmė antrą vietą.

Sportininkai dėkingi UAB Poreta direktorei Ingai Jurkonytei ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktoriui Jonui Praviloniui už sudarytas sąlygas sportuoti ir dalyvauti varžybose.

data

Gruodžio 1 d. Alytuje pirmą kartą vyko Pasaulio taurės rankų lenkimo varžybos. Jose dalyvavo ir Radviliškio r. rankų lenkikai, kurie atstovavo Lietuvos rinktinei. Pirmą kartą mūsų šalyje surengto pasaulio taurės („WAF world cup“) nugalėtojams Alytuje buvo išdalyta daugiau nei 30 taurių bei medalių komplektų.
Tarptautinės „World Armwrestling Federation“ (WAF) pasaulio taurės varžybos Alytaus miesto teatro salėje prasidėjo ryte. Kaip ir buvo tikėtasi, į varžybas užsiregistravo bemaž 80 sportininkų iš 5 šalių. Atidarymo ceremonijoje dalyvavo ir garbės svečias iš Rumunijos – generalinis WAF ir „European Armwrestling Federation“ (EAF) sekretorius Mircea Simionescu.
Varžybose dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Ukrainos, Rumunijos ir kitų šalių sportininkai. Savo svorio kategorijose dešine ir kaire ranka pirmi buvo Janurijus Musvicas ir Rita Juškevičienė. Antras vietas pelnė Styvas Musvicas, Deividas Urba, Evelina Jacynaitė, Monika Mandravickytė, Gintarė Urbonavičiūtė. Susumavus rezultatus varžybose pirmi buvo lietuviai, antri – latviai, treti – ukrainiečiai.
Emocijos ir per dieną pavargę rankos ėmė viršų. Neretai į vadinamąjį „kablį” susikibę varžovai net kilnojo sunkų stalą, rankos slydo iš sportininkų gniaužtų, todėl teisėjams vis dažniau teko naudoti riešus bei plaštakas fiksuojančią juostelę. Pabudo ir salė: „tempk jį“, „laikyk“, „neatidaryk rankos”, „nepasiduok” ir kiti raginimo šūksniai aidėjo Alytaus miesto teatre.