Iš Naujosios Zelandijos – su Pasaulio čempionės titulu

Avatar

Paskelbta

data

Balandžio 20 – 30 dienomis Auclande Naujojoje Zelandijoje vyko Pasaulio sporto meistrų veteranų žaidynės. Jose dalyvavo 2800 dalyvių iš 108 šalių, 28 sporto šakose.

Šiose žaidynėse lengvosios atletikos varžybose dalyvavo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus kūno kultūros mokytoja, sporto klubo ,,Salikalnis“ pirmininkė Genovaitė Kazlauskienė. Ji rutulio stūmimo rungtyje grupėje W 65 laimėjo I-ąją vietą ir tapo Pasaulio čempione. Pasiektas rezultatas 10,69 m daugiau nei pusantro metro geresnis už antrą vietą užėmusios Vengrijos atstovės Marijos T Gosztolai (8.96 m). Trečia liko Elizabet Hamilton (8.46 m.) iš Naujosios Zelandijos.

Šiose žaidynėse lengvojoje atletikoje Lietuvos rinktinės sudėtyje dar dalyvavo dukra Ingrida Urbutienė W 40 gr. Pasiekusi asmeninį rekordą 4 kg. rutulio stūmimo rungtyje rezultatu 9.23 m. laimėjo III vietą. Sidabro medalį laimėjo Hubertas Trubila M 50 grupėje,  3000 m  bėgime su kliūtimis. Dar vieną medalį iškovojo Genovaitė Avižonienė W 65 grupėje šuolio į aukštį rungtyje. Lengvojoje atletikoje dalyvavo 10 lietuvių. Kiti prizinių vietų nelaimėjo.