Bendruomenės nariai rinkosi į gimtadienio šventę

Pirmąją balandžio dieną, pirmadienį,  „Radviliškio krašto bendruomenės“ nariai rinkosi į tradicinę „Kavos popietę“, kuri buvo pavadinta „Tortadieniu“. Šventinėje  popietėje buvo pasveikinti balandžio mėnesio gimtuvininkai, taip pat  ir gimtadienį šventęs bendruomenės pirmininkas Gediminas Lipnevičius.

Pirmininko gimtadienio proga buvo išsakyta daug gražių žodžių bei palinkėjimų. Buvo skaitytos bendruomenės narės Eugenijos Bernotienės eilės. Bendruomenės nariai  pirmininkui įteikė jo taip mėgstamą „Vyrišką puokštę“ iš mėsos, sūrio bei daržovių asorti, taip pat padovanojo poilsinę kelionę.  Bendruomenės nariai linksmoje popietėje šoko, dainavo, vaišinosi  įvairių skonių tortais bei šakočiais, kuriais mielai vaišino bendruomenės pirmininkas.
Pirmininkas G. Lipnevičius, gimtadienį švenčiantis balandžio 3- ąją,  popietės dalyvius vaišino „stipria gira“, už jo sveikatą buvo pakeltos taurės, sudainuota „Ilgiausių metų“, taip pat skambėjo populiari daina „Su gimtadieniu“. Beje, ši daina daugelį popietės dalyvių pakvietė pamiklinti kojas.
Į bendruomenės pirmininko „Tortadienio“ šventę susirinko per šimtą narių.
Po linksmosios popietės dalies bendruomenės nariai aptarė būsimas keliones, taip pat kitų popiečių temas.
„Kavos popietėje“ su gimtadieniu buvo pasveikintas ir bendruomenės narys Andrius Litinskas.
„Radviliškio krašto bendruomenės“ popietes organizuoja ir bendruomenės narius kava vaišina bendruomenės  pirmininkas G. Lipnevičus, jam padeda bendruomenės nariai: V. Aleknienė, S. Skorkaitė, T. Kojelienė, G. Chodosovskaja, O. Kazlovskaja, J.Vismantas, D. Sopina, J. Bagdžiūnienė.
Už skanius cepelinus dėkojame Bronei Krikščiukaitienei.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts