Socialiniai tinklai

Aktualijos

Bendruomenės nariai lankėsi nuostabiame koncerte

Avatar

Paskelbta

data

Spalio 30 d. gausus „Radviliškio krašto bendruomenės“ narių būrys lankėsi Kultūros centre vykusiame „Lietuvos“ ansamblio koncerte „Dainuoju Tau gyvenimą!“

Koncerte dainavo žymiausi Lietuvos bardai: S. Bareikis ir S. Storpirštis, kuriems pritarė „Lietuvos“ ansamblio choras. Tai buvo nuostabiai režisuotas koncertas – į liaudies dainų atlikimą buvo įpinti šokio
elementai. Kiekvieno kūrinio atlikimą lydėjo gausūs aplodismentai, šūksniai „Pakartoti!“

Linkime „Lietuvos“ ansambliui gyvuoti ir džiuginti Lietuvos žiūrovus. Gal pažiūrėję nuostabų, jaudinantį koncertą patys tapsime geresni? Už suteikta galimybę pabuvoti nuostabiame renginyje, dėkojame „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkui Gediminui Lipnevičiui.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ nariai

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Radviliškyje girtas BMW vairuotojas kliudė aikštelėje stovėjusį automobilį

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 2 d. tarp 22.00 val. ir 22.15 val. Radviliškyje, Dariaus ir Girėno g., automobilių stovėjimo aikštelėje, automobilis BMW 318 kliudė aikštelėje stovėjusį automobilį BMW 120D ir jį apgadino. Automobilį BMW 318 vairavo neblaivus (2,27 prom.) vyras, gimęs 1983 m., kuris iš eismo įvykio vietos pasišalino. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Baisogaloje naktį iš parduotuvės pavogta cigarečių

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 2 d. apie 2.03 val. Radviliškio r., Baisogaloje, Maironio g., išdaužus dviejų durų stiklo paketus, įsibrauta į parduotuvę ir pavogta cigarečių. Turtinė žala nustatinėjama.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019