Bendruomenės nariai lankėsi cirke

„Radviliškio krašto bendruomenės“ lankėsi jungtiniame Čekijos ir Lietuvos cirke „Marcel&Odeta“.  
Cirko savininkai Marcelis ir Odeta padovanojo bilietus į cirko vaidinimus bendruomenės nariams už bendradarbiavimą bei jau trejus metus besitęsiančią draugystę.

Bilietai buvo skirti „Radviliškio krašto bendruomenės“ skyrių vadovams, kurie savo nuožiūra į cirką vežėsi aktyvius bendruomenės narius, vaikus. Įspūdingame cirko vaidinime žiūrovus žavėjo ir stebino savo gebėjimais bei artistiškumu  per 30 dresuotų gyvūnų: zebras Čeris, Afrikos liūtai, Amerikos žirgai ir poniai, ispaniškas juodasis asilas, vienakupriai ir dvikupriai kupranugariai, beždžionė jojikė, karališkieji balandžiai, didžieji pudeliai, olandiškos ožkytės.

Už meistriškumą žiūrovai plojimų negailėjo oro akrobatams, žonglieriams, Alisai iš Stebuklų šalies, muškietininkams. Juoko ir dideliems, ir mažiems sukėlė klounų pokštai.

Po vaidinimo vaikams buvo leista pajodinėti poniu, nusifotografuoti su poniu-liūtu. Marcelio ir Odetos Janečkovų cirko šou nepaliko abejingais nei mažųjų žiurovų, nei suaugusiųjų.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ vardu nuoširdžiai dėkoju  Marceliui ir Odetai už padovanotus bilietus ir suteiktą nepakartojamą reginį. Lauksime jūsų sugrįžtant“,- sakė bendruomenės pirmininkas Gediminas Lipnevičius.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts