Bendruomenės nariai aplankė gyvūnų globos namus „Letenėlė“

Lapkričio 17 d. „Radviliškio krašto bendruomenės“  pirmininko pavaduotoja Vilma Aleknienė, aktyvo  nariai R. Šukienė, J. Bagdžiūnienė, J. Grakauskienė, R. Dzindzelėtienė, D. Tikuišienė ir R. Radavičienė bei fotografas A. Litinskas išvyko į gyvūnų globos namus „Letenėlė“.

Gyvūnų globos namai įsikūrę tolokai – už Kužių ir iki jų gal du kilometrus teko važiuoti labai blogu, duobėtu. Įvažiavus į „Letenėlės“ teritoriją, mus pasitiko dešimt palaidų  įvairiaveislių šunų. Gyvūnai  džiaugėsi, šokinėjo, net neleido išlipti iš mašinų. Išgirdę svetimų žmonių balsus, net 80 šunų „choru“ vienu metu ėmė loti. Tai bent garsas!

Kartu su globotinių „choru“ mus pasitiko globos namų šeimininkė Ingrida, kuri mielai aprodė savo valdas. Džiugu, kad moteris visus savo globojamus šunelius kalbino vardais. Pakalbinti gyvūnai džiūgavo, šokinėjo savo voljeruose. Didieji šunys gyvena po vieną, mažesni – po du. Voljeruose yra būdos, šilti paklotai, šuniukai  turi ir minkštų, pliušinių žaislų bei sočiai maisto, kasdien išvedami pasivaikščioti ir pasidžiaugti laisve. Mažesnieji, nepiktybiniai išleidžiami į didelį voljerą.

Kačių gyvenamoji vieta šiuo metu tvarkoma – ruošiamasi iš Zoknių atvežti visas kates. Tada jų globos namuose gyvens apie 120. Mums lankantis gyvūnų globos namuose, talkino 3 savanorės mergaitės iš kaimo – jos padėjo ruošti katėms gyvenamąsias vietas.

„Dėkojame visiems „Radviliškio krašto bendruomenės“  nariams, radviliškiečiams ir visiems, visiems, aukojusiems bei atnešusiems gyvūnams maisto, šiltų paklotų, žaislų ar kraiko. Didlis ačiū Jums! Bendromis jėgomis mes išmokome padėti ne tik sunkiai besiverčiantiems gyventojams, bet ir be globos paliktiems gyvūnams“,- sakė „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas Gediminas Lipnevičius.

Dėkojame ir gyvūnų globos namų šeimininkei Ingridai už galimybę pabuvoti ir pamatyti, kaip gyvena gyvūnai globos namuose „Letenėlė“.

Beje, Ingridos lengvajame automobilyje – du keliaujantys šuniukai. Jie kasdien atvažiuoja, pabūna ir grįžta su Ingrida į Šiaulius. Tikri keliautojai!

„Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts