Bendruomenės namuose vyko tradicinis turgelis

Radviliškiečių jau pamėgtas „Blusų turgelis“ vyksta kartą per mėnesį „Radviliškio krašto bendruomenės“ namuose, adresu S. Dariaus ir S. Girėno g.  30, Radviliškyje. Šio turgelio iniciatorė Dovilė Dapkutė kviečia visus bendruomenės narius ir dar neprisijungusius prie bendruomenės radviliškiečius šiame turgelyje prekiauti  rankdarbiais, sendaikčiais.

Kovo 18 d. „Blusų“ turgelio pardavėjai siūlė lankytojams dėvėtų rūbų, batų, papuošalų, knygų ir gerą nuotauką. Turgelyje vyko ne tik prekyba, bet ir nuotaikingas pardavėjų bei pirkėjų bendravimas. Puikus renginys, puikus dalyvavimas, puikus bendravimas ir puikūs ne tik turgelio pardavėjai, bet ir pirkėjai.
„Tikiuosi, kad ateityje šis turgelis šeštadieniais taps radviliškiečių traukos centru, norėčiau, kad  atsirastų dar daugiau prekeivių, tuomet būtų didesnė prekių pasiūla,  atsirastų ir daugiau pirkėjų,“ – sakė  turgelį organizuojanti „Radviliškio krašto bendruomenės“ narė Dovilė Dapkutė.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ nariai „Blusų turgelyje“ gali prekiauti nemokamai.
Kitą sendaikčių bei rankdarbių turgelį planuojama surengti balandžio 22 dieną, o prieš tai radviliškiečius džiuginsime Velykine muge, kuri truks net dvi savaites, balandžio 3-14 dienomis. Velykinėje mugėje įvairiausiomis spalvomis žibės rankdarbiai, Velykų atributai ir gera pavasarinė nuotaika.  .

„Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts