Bendruomenės kelionė sutapo su Palangos atgavimo 100 – mečio švente

Įsibėgėjus vasarai ir nesitraukiant šiltiems orams, „Radviliškio krašto bendruomenė“ tęsia keliones prie jūros. Šią vasarą jau ne vieną kartą pabuvota Palangoje. Liepos 3 d. rytą autobusas su radviliškiečiais vėl patraukė Palangos link. Nuo pat ryto šviečianti saulė žadėjo karštą dieną bei malonų poilsį pajūryje.

Liepos 3 d. kurorte buvo švenčiama Palangos atgavimo 100 – mečio šventė, tad radviliškiečiai galėjo stebėti, kaip prezidentas Gitanas Nausėda kartu su Palangos meru Šarūnu Vaitkumi atidengė paminklą škotų mokslininkui, rašytojui ir diplomatui Jamesui Youngui Simpsonui.

Prieš 100 metų Lietuva ir Latvija draugiškai ir taikiai susitarė dėl naujos tarpvalstybinės sienos. Šalies vadovas pažymėjo, kad išskirtinis nuopelnas dėl šio susitarimo tenka arbitru pakviestam J. Y. Simpsonui. Remdamasis dideliu abiejų pusių pasitikėjimu jis nešališkai ir preciziškai tiksliai išsprendė teritorinį ginčą.

Palangoje buvo sutikta ir kraštiečių. „Radviliškio krašto bendruomenės“ vadovai Vilma Aleknienė ir Gediminas Lipnevičius aplankė kraštietę Ireną Narbutienę, atvykusią iš Pakalniškių, kuri itin šiltai priėmė radviliškiečius. Po itin šilto pabendravimo, Irena padovanojo puodelius su Palangos simbolika.

Vakare gerai nusiteikę keliauninkai susirinko prie autobuso ir patraukė namų link. Esant geram orui „Radviliškio krašto bendruomenė“ ir toliau organizuos keliones radviliškiečiams į Lietuvos pajūrį. Jau daugelį metų  kelionės kaina bendruomenės nariams nesikeičia – į abi puses kainuoja tik 10 eurų. Kita kelionė planuojama artimiausią savaitgalį.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Total
1
Dalinasi
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts