Bendruomenės atstovai – Želdynų ir želdinių apsaugos ir priežiūros komisijos nariai

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu  buvo sudaryta nauja Želdynų ir želdinių apsaugos ir priežiūros komisija. Ši komisija rūpinasi saugotinų medžių ir krūmų kirtimo, persodinimo ar kitokio pašalinimo atvejais, šių darbų vykdymu ir leidimų šiems darbams išdavimu.

Džiugu, kad  į komisijos sudėti buvo patvirtinti net  du „Radviliškio krašto bendruomenės“ atstovai – pirmininkas Gediminas Lipnevičius ir bendruomenės narė Regina Šukienė

Naujosios komisijos nariai

Želdynų ir želdinių apsaugos ir priežiūros komisiją sudaro: komisijos pirmininkė Valentina Grinienė, Savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vyriausioji specialistė; komisijos sekretorė  Vilma Urbonienė, Savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vyriausioji specialistė; nariai: Artūras Valuckas, Savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas; Rita Mankutė, Savivaldybės administracijos Radviliškio miesto seniūnijos inžinierė- apželdintoja; Gediminas Lipnevičius, Radviliškio krašto bendruomenės pirmininkas (jam nesant – Regina Teklė Šukienė, Radviliškio krašto bendruomenės narė); seniūnas tos seniūnijos, kurios teritorijoje numatoma kirsti, genėti ar pertvarkyti želdinius (jo nesant – seniūną pavaduojantis arba seniūno paskirtas asmuo); seniūnaitis tos seniūnaitijos, kurios teritorijoje numatoma kirsti, genėti ar pertvarkyti želdinius

Komisijos funkcijos

Želdynų ir želdinių apsaugos ir priežiūros komisija priima sprendimus, susijusius su Radviliškio rajono želdynų ir želdinių priežiūra, apsauga ir tvarkymu. Ji nagrinėja fizinių ir juridinių asmenų prašymus, susijusius su želdinių apsauga, tvarkymu, kirtimu, žalos atlyginimu. Taip pat komisija  teikia pasiūlymus dėl leidimo saugotinų medžių ir krūmų kirtimo, persodinimo ar kitokio pašalinimo, genėjimo darbams išdavimo Radviliškio rajono savivaldybėje ne miško paskirties žemėje. Dar viena iš komisijos funkcijų  – teikti siūlymus dėl kompensacinių priemonių už kertamus želdinius nustatymo, prireikus organizuoti želdinių būklės ekspertizę.

Tikėtina, kad principingiems bendruomenės nariams pradėjus rūpintis miesto bei  rajono žaluma, be reikalo parkuose  nebus kertami ąžuolai, naikinamas žaliasis Radviliškio miesto rūbas, o į gyventojų prašymus dėl avarinių medžių bus operatyviai atsižvelgta.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
1
Dalinasi
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts