Socialiniai tinklai

Aktualijos

Bendruomenės atstovai – Želdynų ir želdinių apsaugos ir priežiūros komisijos nariai

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu  buvo sudaryta nauja Želdynų ir želdinių apsaugos ir priežiūros komisija. Ši komisija rūpinasi saugotinų medžių ir krūmų kirtimo, persodinimo ar kitokio pašalinimo atvejais, šių darbų vykdymu ir leidimų šiems darbams išdavimu.

Džiugu, kad  į komisijos sudėti buvo patvirtinti net  du „Radviliškio krašto bendruomenės“ atstovai – pirmininkas Gediminas Lipnevičius ir bendruomenės narė Regina Šukienė

Naujosios komisijos nariai

Želdynų ir želdinių apsaugos ir priežiūros komisiją sudaro: komisijos pirmininkė Valentina Grinienė, Savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vyriausioji specialistė; komisijos sekretorė  Vilma Urbonienė, Savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vyriausioji specialistė; nariai: Artūras Valuckas, Savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas; Rita Mankutė, Savivaldybės administracijos Radviliškio miesto seniūnijos inžinierė- apželdintoja; Gediminas Lipnevičius, Radviliškio krašto bendruomenės pirmininkas (jam nesant – Regina Teklė Šukienė, Radviliškio krašto bendruomenės narė); seniūnas tos seniūnijos, kurios teritorijoje numatoma kirsti, genėti ar pertvarkyti želdinius (jo nesant – seniūną pavaduojantis arba seniūno paskirtas asmuo); seniūnaitis tos seniūnaitijos, kurios teritorijoje numatoma kirsti, genėti ar pertvarkyti želdinius

Komisijos funkcijos

Želdynų ir želdinių apsaugos ir priežiūros komisija priima sprendimus, susijusius su Radviliškio rajono želdynų ir želdinių priežiūra, apsauga ir tvarkymu. Ji nagrinėja fizinių ir juridinių asmenų prašymus, susijusius su želdinių apsauga, tvarkymu, kirtimu, žalos atlyginimu. Taip pat komisija  teikia pasiūlymus dėl leidimo saugotinų medžių ir krūmų kirtimo, persodinimo ar kitokio pašalinimo, genėjimo darbams išdavimo Radviliškio rajono savivaldybėje ne miško paskirties žemėje. Dar viena iš komisijos funkcijų  – teikti siūlymus dėl kompensacinių priemonių už kertamus želdinius nustatymo, prireikus organizuoti želdinių būklės ekspertizę.

Tikėtina, kad principingiems bendruomenės nariams pradėjus rūpintis miesto bei  rajono žaluma, be reikalo parkuose  nebus kertami ąžuolai, naikinamas žaliasis Radviliškio miesto rūbas, o į gyventojų prašymus dėl avarinių medžių bus operatyviai atsižvelgta.

„Radviliškio krašto“ informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Apylinkių rinkimų komisijų pirmininkai pasižadėjo sąžiningai ir garbingai atlikti savo pareigas rinkimų komisijose

Avatar

Paskelbta

data

Kovo 2 d. Radviliškio rajono savivaldybėje rašytinius pasižadėjimus davė Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario-mero rinkimų apylinkių komisijų pirmininkai.

Pasirašydamas po priesaikos tekstu kiekvienas apylinkės rinkimų komisijos pirmininkas pasižadėjo „būti ištikimas (ištikima) Lietuvos Respublikai, laikytis jos Konstitucijos ir įstatymų, sąžiningai ir garbingai atlikti savo pareigas rinkimų komisijoje ir susilaikyti nuo poelgių, pažeidžiančių įstatymus ir žmogaus teises“.

Nuo šios dienos jie pradėjo eiti apylinkės rinkimų komisijos pirmininkų pareigas ir vadovauti šių rinkimų apylinkių komisijoms.

Apylinkės rinkimų komisijos nariai iš savivaldybės rinkimų komisijos gavę rinkimų apylinkės rinkėjų sąrašus, sudaro sąlygas su jais susipažinti rinkėjams bei atstovams rinkimuose, platina rinkėjams pranešimus apie rinkimus, sudaro rinkėjų, kurie balsuos namuose, sąrašą, informuoja savivaldybės rinkimų komisiją apie rinkimų apylinkės rinkėjų sąraše pastebėtus netikslumus.

Jie taip pat VRK nustatyta tvarka organizuoja balsavimą specialiuose balsavimo punktuose visose rinkimų apylinkės teritorijoje esančiose sveikatos priežiūros (išskyrus ambulatorines), socialinės rūpybos ir globos įstaigose, kariniuose vienetuose, areštinėse, tardymo izoliatoriuose ir bausmių vykdymo įstaigose, taip pat organizuoja rinkėjams balsavimą namuose.

Apylinkės rinkimų komisijos yra atsakingos už tai, kad laiku būtų parengtos balsavimo patalpos, slapto balsavimo kabinos ir balsadėžės. Rinkimų dieną organizuoja balsavimą rinkimų apylinkėje, skaičiuoja balsus, pildo balsų skaičiavimo protokolus, perduoda protokolų duomenis savivaldybės rinkimų komisijai ir rūpinasi kitais jiems paskirtais darbais.

Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario-mero rinkimai vyks balandžio 11 d.

VRK informacija

Skaityti daugiau

Aktualijos

Tyruliuose pareigūnų sustabdytas vairuotojas pateikė brolio vairuotojo pažymėjimą

Avatar

Paskelbta

data

Kovo 8 d. 14.50 val. Radviliškio rajone, Tyruliuose, patikrinti sustabdyto
automobilio BMW 525 vairuotojas, gim. 1998 m., neturėdamas teisės
vairuoti tos rūšies transporto priemonės, policijos pareigūnams
pateikė brolio, gim. 2000 m. vardu išduotą vairuotojo pažymėjimą.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi