Bėgdamas nuo bausmės už Šiauliuose padarytą nusikaltimą, įkliuvo Kaune dėl naujo nusikaltimo

Šiaulių apskrities policijos pareigūnų ieškomas 58 metų vyras, slapstydamasis nuo bausmės už  Šiauliuose padarytą vagystę atlikimo,  įkliuvo Kauno pareigūnams.

Kadangi buvo žinoma, kad nuteistasis gyvena Kaune, Šiaulių kriminalistai paprašė kolegų iš Kauno pagalbos. Jie gegužės 30-osios rytą  stabdė ieškomojo vairuojamą automobilį, tačiau vairuotojas pareigūnų reikalavimams sustoti nepakluso ir bandė išvengti susitikimo su jais.  Jam tai  nepavyko ir Perkūno alėjoje jis buvo sulaikytas. Apžiūros metu pas sulaikytąjį  rasta baltos spalvos miltelių, įtariama, narkotinių medžiagų. Jam pradėtas naujas ikiteisminis tyrimas – šįkart dėl neteisėto disponavimo kvaišalais.

Daugiau negu dešimt kartų už vagystes, chuliganizmą, neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis ir kitus nusikaltimus teistas 58 metų kaunietis praėjusių metų balandį su vienu savo pažįstamu atvyko gastrolių  į Šiaulius, užsuko į „Senukų“ prekybos centrą ir pavogė akumuliatorinių įrankių komplektą bei akumuliatorinį smūginį suktuvą, kurių bendra vertė siekė 538 eurus. Grįžę į Kauną, jie surado žmogų, kuris už 200 eurų šiuos įrankius iš jų nupirko. Gautą pelną vyrai pasidalijo. Dėl vagystės prekybininkai susizgribo tada, kai prekybos salėje buvo rastas vežimėlis su dviem tuščiomis dėžėmis nuo įrankių. Peržiūrėjus vaizdo medžiagą, įtarimas krito ant dviejų vyrų, kurie dvi pakuotes su pavogtaisiais   įrankiais įsideda į parduotuvės vežimėlį ir po kurio laiko išeina iš parduotuvės nei už nieką nesumokėję. Kadangi ant jų nugarų pūpsojo  kuprinės, tai  buvo padaryta išvada, kad vaizdo kamerų nestebimoje vietoje įrankiai iš pakuočių buvo išimti ir sudėti į kuprinę. Ši versija tyrimo metu pasitvirtino.

Nusikalsti linkę asmenys dažnai savo nusikaltimus planuoja svetimuose miestuose, kadangi kitame mieste tiek gyventojai, tiek policijos pareigūnai jų nepažįsta ir tikimybė būti sulaikytiems sumažėja. Tačiau šįkart jiems to padaryti nepavyko – buvo sulaikyti ir šių metų  gegužės pradžioje už vagystę nuteisti pusantrų metų nelaisvės. Vienas jų pataisos namuose jau atlieka bausmę, o  58-metis vis bandė jos išvengti ir ėmė nuo teisėsaugos slapstytis. Tad prieš savaitę buvo paskelbta jo paieška.

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts