Socialiniai tinklai

Sportas

Baltų vienybės diena Radviliškyje

Avatar

Paskelbta

data

Siekiant pažymėti 1236 m. rugsėjo 22 dieną įvykusį Saulės mūšį, statutiniai pareigūnai pakvietė Radviliškio rajono gyventojus kartu švęsti Baltų vienybės dieną. Šią dieną taip pat minima „Diena be automobilio“. Nenuostabu, kad sportinių renginių gausa turėjo pradžiuginti bet kurio įnoringiausio tiek žiūrovo, tiek dalyvio poreikius.

Prieš prasidedant renginiui Radviliškio miesto parke, 17.00 valandą Lizdeikos gimnazijos stadione susitiko Radviliškio beisbolo komanda su svečiais iš Kauno. Vyko pirmosios Lietuvos vaikų čempionato finalinės varžybos. Pirmoje akistatoje radviliškiečiai pralaimėjo 1-10 rezultatu.

Lygiai 18.00 prasidėjo renginys Radviliškio miesto parke. Renginyje, kurį organizavo daugiausiai statutinių institucijų atstovai, rinkosi policijos, krašto apsaugos, priešgaisrinės ir pasienio apsaugos, šaulių ir savanorių nariai. Skaitlingiausias policijos kontingentas pasirinko 7 km. važiavimo dviračiu trasą, tuo tarpu karinių pajėgų atstovai – 3 km bėgimą. Su jais taip pat dalyvavo ir visuomenė, bet daugiausiai jos narių buvo 1 km. ėjime. Įveikus šias trasas, dalyviai buvo pakviesti paragauti kareiviškos košės, atsigaivinti arbata. Susidomėjusiems kinu, buvo pasiūlyta pasižiūrėti lietuvišką filmą „Senekos diena“.

Vėliau renginys persikėlė į centrinį miesto stadioną, kur buvo organizuojamos futbolo varžybos. Keliolika futbolo aistruolių komandų varžėsi dėl pirmos vietos beveik iki vidurnakčio.

Marius Aleksiūnas

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sportas

Iš Pasaulio taurės rankų lenkimo varžybų – su medaliais

Avatar

Paskelbta

dataGruodžio 1 d. Alytuje pirmą kartą vyko Pasaulio taurės rankų lenkimo varžybos. Jose dalyvavo ir Radviliškio r. rankų lenkikai, kurie atstovavo Lietuvos rinktinei. Pirmą kartą mūsų šalyje surengto pasaulio taurės („WAF world cup“) nugalėtojams Alytuje buvo išdalyta daugiau nei 30 taurių bei medalių komplektų.
Tarptautinės „World Armwrestling Federation“ (WAF) pasaulio taurės varžybos Alytaus miesto teatro salėje prasidėjo ryte. Kaip ir buvo tikėtasi, į varžybas užsiregistravo bemaž 80 sportininkų iš 5 šalių. Atidarymo ceremonijoje dalyvavo ir garbės svečias iš Rumunijos – generalinis WAF ir „European Armwrestling Federation“ (EAF) sekretorius Mircea Simionescu.
Varžybose dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Ukrainos, Rumunijos ir kitų šalių sportininkai. Savo svorio kategorijose dešine ir kaire ranka pirmi buvo Janurijus Musvicas ir Rita Juškevičienė. Antras vietas pelnė Styvas Musvicas, Deividas Urba, Evelina Jacynaitė, Monika Mandravickytė, Gintarė Urbonavičiūtė. Susumavus rezultatus varžybose pirmi buvo lietuviai, antri – latviai, treti – ukrainiečiai.
Emocijos ir per dieną pavargę rankos ėmė viršų. Neretai į vadinamąjį „kablį” susikibę varžovai net kilnojo sunkų stalą, rankos slydo iš sportininkų gniaužtų, todėl teisėjams vis dažniau teko naudoti riešus bei plaštakas fiksuojančią juostelę. Pabudo ir salė: „tempk jį“, „laikyk“, „neatidaryk rankos”, „nepasiduok” ir kiti raginimo šūksniai aidėjo Alytaus miesto teatre.   

„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Sportas

Iš Tarptautinio turnyro – su medaliais

Avatar

Paskelbta

data

Lapkričio 3-4 dienomis Kėdainiuose vyko Tarptautinis vaikų ir meistrų dziudo turnyras Pasaulio čempiono A.Pocevičiaus taurei laimėti. Turnyrevaržėsi per 200 dalyvių iš Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos bei Lietuvos.

Tarptautiniame turnyre dalyvavo ir radviliškietis Apolonas Vaiksalu. Sporto veteranui šypsojosi fortūna – jis pelnė net du medalius ir taurę.
A.Vaiksalu antrąją vietą iškovojo visose svorio kategorijose, o pirmą vietą iškovojo savo svorio kategorijoje.

„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019