Socialiniai tinklai

Aktualijos

Baisogaloje – verslo šventė „Mes kartu ir mes jėga!“

Avatar

Paskelbta

data

Jau dvidešimt trečią kartą Baisogalos seniūnija sukvietė verslininkus, ūkininkus, įstaigų ir organizacijų vadovus į tradicinę Verslo dieną. Šią tradiciją – pagerbti Baisogalos krašto verslininkus, pradėjo a. a. seniūnas P. Kaščionis, tęsė buvęs seniūnas R. Kalvaitis, o dabar estafetę perėmė seniūnė R. Masiulienė.

Tai aktyviausių ir svarbiausių seniūnijoje gyvenančių ir dirbančių žmonių pagerbimas, kurių veikla labai svarbi regiono ateičiai. Tokių švenčių metu pasidžiaugiama pasiekimais, pasidalijama naujomis veiklomis, aptariami partnerystės galimybės ir poreikiai. Svarbiausia, kad verslas dirbtų ranka rankon su visomis regione veikiančiomis organizacijomis.

Sausio 24 dienos vakare seniūnė R. Masiulienė pasveikino visus susirinkusiuosius, padėkojo visiems už pagalbą seniūnijai, už bendradarbiavimą, už verslų plėtrą, už darbo vietų kūrimą ir naujų darbuotojų įdarbinimą. Labiausiai nusipelniusiems įteikė Padėkos raštus.

Vėliau seniūnė R. Masiulienė ir buvęs seniūnas R. Kalvaitis apžvelgė seniūnijos pasiekimus, pristatė nuveiktus darbus, kalbėjo apie ateities planus.

Šventėje be gausiai susirinkusių verslininkų, ūkininkų, įstaigų bei organizacijų vadovų, dalyvavo LR Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas; Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys bei „Radviliškio verslininkų asociacijos“ prezidentas Gediminas Lipnevičius, vykdantis verslą ne tik daugelyje Lietuvos miestų bei rajonų, bet ir Baisogaloje; Tarybos nariai Vilma Aleknienė ir Paulius Kablys; AB Šiaulių banko atstovas Algimantas Ruseckas; Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centro
direktorė Elžbieta Karaliūtė ir kiti.

Svečiai savo pasisakymuose sveikino visus, dėkojo už partnerystę, įteikė seniūnei dovanas.

„Sveikinu visus susirinkusiuosius į šią tradicinę baisogalių šventę. Dėkoju visiems verslininkams ir ūkininkams, kad stengiatės, dirbate tikrai nelengvą kasdienį darbą. Dažnai žmonės net nesusimąsto, kad šiais laikais verslininkas turi mokėti atlikti daugelį darbų, kas tikrai nelengva: būti ir vadybininku, ir buhalteriu, ir vairuotoju, ir krovėju. Tad stiprybės, gerų ir sėkmingų jums šių verslo metų. Taip pat nuoširdus ačiū Baisogalos seniūnei Renatai Masiulienei, pavaduotojai Aldonai Vaičiurgienei bei visiems, prisidėjusiems organizuojant šią gražią šventę, kurioje turime galimybę padėkoti ūkio bei verslo atstovams, – sakė Tarybos narys, Verslininkų asociacijos vadovas Gediminas Lipnevičius.

Po oficialios renginio dalies dalyviai pasivaišino organizatorių patiektomis bei visų svečių susineštomis vaišėmis.

Šventę nuotaikingai vedė ir smagią atmosferą kūrė grupė „Kablys“ – broliai P. ir E. Kabliai. Visi šventės dalyviai buvo gerai nusiteikę, supratę, kad nuosekliai dirbdami kartu gali daug daugiau nei pavieniui, kad rajono ekonomika yra visos šalies ekonomikos stiprumo garantas.

„Radviliškio verslininkų asociacijos“ informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

III Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas ,,Muzikuojantys berniukai”

Avatar

Paskelbta

data

Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos organizuojamas III tarptautinis konkursas „Muzikuojantys berniukai“, įvyko šių metų kovo 26 d.

Konkursas sulaukė net 78 dalyvių iš daugelio Lietuvos (Vilniaus, Klaipėdos, Panevėžio, Varėnos, Kretingos, Kauno, Radviliškio, Šiaulių, Švenčionių r., Druskininkų, Raseinių) bei Latvijos (Liepojos, Rygos, Malpils, Jekabpils) miestų. Sudėtingomis karantino sąlygomis – tai didelis pasiekimas ir konkurso populiarumo bei reikalingumo patvirtinimas.

Kaip ir daugelis šiuo metu organizuojamų renginių, konkursas vyko nuotoliniu būdu (klausomi ir vertinami konkurso dalyvių vaizdo įrašai). Svarbu paminėti, kad ne tik įrašų darymas, bet ir visas mokymo procesas jau beveik pusę metų tęsiasi tik per nuotolį. Šiandien dažnai vartojamas terminas „nuotolis“, įvairiose veiklose turi ir skirtingą prasmę, ir nevienodas tikslo siekimo galimybes. Praktiniame muzikos atlikimo mokyme – tai neįtikėtinas iššūkis. Ką reiškia nuotolinis darbas muzikos meno bei muzikos instrumento įvaldymo mokyme, kai svarbu ne tik žinių ir informacijos perteikimas (kuris, žinoma vyksta lėčiau ir sunkiau), bet ir daug kitų, specifinių profesinių dalykų: atidus klausymas, aiškus girdėjimas, kūno padėtis ir laisvumas grojimo metu, judesių tikslumas, muzikos pojūtis, emocija, energija ir kt. Visa tai perteikti (ir mokytojui, ir mokiniui), kai skiria ekranas, išties sudėtingas iššūkis, tad, visi jį priėmę ir sugebėję pasiekti gero rezultato, verti didžiulės pagarbos ir dėkingumo žodžių: konkurso dalyviams už jų savarankiškumą, užsispyrimą, darbštumą, norą muzikuoti; mokytojams už išradingumą, kūrybingumą, ištvermę, rūpestį, meilę vaikams ir muzikai.

 Laisvai pasirinktą konkurso dalyvių programą skirtingose amžiaus grupėse (bendras dalyvių amžius 6 – 18 metų) vertino dvi tarptautinės žiuri komisijos: pianistų – pirmininkas Latvijos muzikos akademijos profesorius Normuds Viksne, nariai profesorius Rokas Zubovas ir Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos mokytoja ekspertė Biruta Vaišienė; stygininkų (smuikininkų ir violončelininkų) – pirmininkė Sandra Grinberga (Latvija), narės LMTA lektorė, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, S. Šimkaus konservatorijos mokytoja ekspertė Kristina Kupšienė ir Klaipėdos J. Karoso muzikos mokyklos mokytoja metodininkė Liuda Kuraitienė. Dalyvių pasirodymai (vaizdo įrašai) pagal surinktų balų skaičių buvo įvertinti laureatų (1, 2, 3 vietos) bei diplomantų vardais.

Radviliškio muzikos mokyklą jau nebe pirmą kartą šiais metais įvairaus lygio konkursuose atstovavo mokytojo Ryčio Borusevičiaus IV klasės mokinys Augustas Kazakėvič. Jei prieš du metus apskritai pirmą kartą dalyvaudamas tokio aukšto lygio kaip  „Muzikuojantys berniukai“ konkurse, Augustas laimėjo III vietos laureato vardą, tai šių metų konkurse jaunasis pianistas tapo  II vietos laureatu.

             Sveikiname nugalėtojus ir linkime naujų kūrybinių pasiekimų!

Skaityti daugiau

Aktualijos

Policija prašo atpažinti moterį

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą  dėl sukčiavimo. Internetiniame tinklalapyje moteris, pasivadinusi „Gettry“, iš pardavėjos  apgaule išviliojo  striukę, kurios vertė – 170 eurų. Kovo 1 d. Šiauliuose, Aido g., prie prekybos centro „Akropolis“, užfiksuota moteris, įtariama, atsiimanti  išviliotąją striukę. Atpažinusius ją gyventojus  prašytume paskambunti tyrėjui Artūrui Augiu telefonais (8 700) 61490, (8 686) 44630 arba parašyti elektroniniu paštu arturas.augys@policija.lt.

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi