Baisogalos ,,Sidabro gija“ senjorai džiaugiasi vasara

Baisogalos seniūnijos pagyvenusių žmonių asociacijos ,,Sidabro gija“ senjorai vyko narių Danguolės ir Kęsto Būdvyčių kvietimu į Januškonių kaimą, kur jų sodyboje vyko renginys ,,Žuvies patiekalų degustacija“.

Atvyko gausus būrys narių ir susėdę už gražiai parengtų stalų ragavome išvirtą žuvienę pagal Danguolės receptą. Kai kurie nariai paprašė ir antros porcijos. Po žuvienės degustacijos buvo ragaujama kepta žuvis ir šis patiekalas sulaukė norinčių pakartoti. Viską išragavę padėkojome Danguolei ir Kęstui už pakvietimą visiems norintiems atvykti į jų sodybą, už pagautas žuvis jų tvenkinyje, pagal savo receptus pagamintą žuvienę, iškeptus žuvies kepsnius. Pirmininkė Zina Terebeizienė priminė visiems, kad žuvis yra turtingumo ir gero gyvenimo simbolis. Egipte simbolizavo pomirtinį gyvenimą ir dvasinę galią. Žuvis krikšto, ne mirtingumo, atgimimo ir gero gyvenimo simbolis. Sutuoktiniams reiškia harmoniją ir meilę.

Po žuvies patiekalų degustacijos žaidėme sportinius žaidimus, šokome, dainavome. Kas norėjo maudėsi tvenkinyje. Varžybų nugalėtojams Aldutė Steponavičienė įteikė gražius savo pagamintus prizus.

Senjorai pasidžiaugė dar vienu gražiai praleistu vasaros vakaru.

Total
5
Dalinasi
Related Posts