Socialiniai tinklai

Aktualijos

Baisogalos ,,Sidabro gija“ senjorai džiaugiasi vasara

Avatar

Paskelbta

data

Baisogalos seniūnijos pagyvenusių žmonių asociacijos ,,Sidabro gija“ senjorai vyko narių Danguolės ir Kęsto Būdvyčių kvietimu į Januškonių kaimą, kur jų sodyboje vyko renginys ,,Žuvies patiekalų degustacija“.

Atvyko gausus būrys narių ir susėdę už gražiai parengtų stalų ragavome išvirtą žuvienę pagal Danguolės receptą. Kai kurie nariai paprašė ir antros porcijos. Po žuvienės degustacijos buvo ragaujama kepta žuvis ir šis patiekalas sulaukė norinčių pakartoti. Viską išragavę padėkojome Danguolei ir Kęstui už pakvietimą visiems norintiems atvykti į jų sodybą, už pagautas žuvis jų tvenkinyje, pagal savo receptus pagamintą žuvienę, iškeptus žuvies kepsnius. Pirmininkė Zina Terebeizienė priminė visiems, kad žuvis yra turtingumo ir gero gyvenimo simbolis. Egipte simbolizavo pomirtinį gyvenimą ir dvasinę galią. Žuvis krikšto, ne mirtingumo, atgimimo ir gero gyvenimo simbolis. Sutuoktiniams reiškia harmoniją ir meilę.

Po žuvies patiekalų degustacijos žaidėme sportinius žaidimus, šokome, dainavome. Kas norėjo maudėsi tvenkinyje. Varžybų nugalėtojams Aldutė Steponavičienė įteikė gražius savo pagamintus prizus.

Senjorai pasidžiaugė dar vienu gražiai praleistu vasaros vakaru.

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Šeduvoje susidūrė du automobiliai: nukentėjusiam vyrui prireikė medikų pagalbos

Avatar

Paskelbta

data

Lapkričio 24 d. 18:04 val. Radviliškio rajone, Šeduvoje, Baukų g., blaivi moteris, gim. 1965 m., automobiliu „VW Golf“, išvažiavo iš šalutinio kelio į pagrindinį ir susidūrė su blaivaus vyro, gim. 1968 m., vairuojamu automobiliu „VW Transporter“. Eismo įvykio metu nukentėjo vyras, kuriam
2020-11-28, Respublikinėje Šiaulių ligoninėje nustatytas krūtinkaulio lūžis ir skirtas ambulatorinis gydymas.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Sugyventinę skriaudęs šiaulėniškis atsidūrė areštinėje

Avatar

Paskelbta

data

Lapkričio 28 d. 16:00 val. Radviliškio rajone, Šiaulėnų miestelyje, Sodų g., namuose neblaivus (1,47 prom.) vyras, gim. 1971 m., sumušė neblaivią (2,48 prom.) sugyventinę, gim. 1973 m.
Nukentėjusioji dėl sukelto fizinio skausmo į gydymo įstaigas nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į Šiaulių AVPK areštinę.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019