Aukštelkuose – Valstybės dienos ir Aukštelkų bendruomenės „Aukštoji Alka“ 20-ties metų jubiliejaus šventė

Šventinę dieną Aukštelkų bendruomenės namuose buvo rodomas filmas apie Aukštelkus, o iškilminga šventės ceremonija prasidėjo atidengus bendruomenės dvidešimtmečiui skirtos atminimo lentą, kurią bendruomenei padovanojo Eugenijus Veršnickas. Taip pat padėkota bendruomenės nariui Feliksui Steponavičiui, kuris prisidėjo darbais, parama, pagalba.

Vakaro šventinė programa tęsėsi prie Aukštelkų lauko estrados. Šventės proga aukštelkiškius sveikino Aukštelkų seniūnijos seniūnė Alma Kubilinskienė ir Kalnelio Gražionių bendruomenės nariai. Renginyje dalyvavo Karčemų ansamblis „Karčemėlė“ ir Aukštelkų kultūros namų vokalinė grupė „Vija“.

Šventėje buvo pagerbti buvę bendruomenės „Aukštoji Alka“ pirmininkai, aktyviausi, paslaugiausi bendruomenės nariai ir rėmėjai.

Pradedant iškilmingą „Tautiškos giesmės“ giedojimą, gražiausias eiles ir žodžius Lietuvai  skyrė Aukštelkų krašto poetas Stanislovas Gavėnas.
21 val. prie įžiebto laužo iš visos širdies skambėjo Lietuvos valstybės himnas. Vakaro muzikinę programą tęsė atlikėjas Simas Stankus.

Aukštelkų seniūnijos informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts