„Augalų žavadienis“ Šeduvos darželyje

Nuo 2012 metų Šeduvos lopšelis-darželis kasmet prisijungdavo prie „Augalų žavadienis“ pasaulinės iniciatyvos – Europos augalų tyrimų organizacijos (EPSO) inicijuojamo renginio, kuris suvienija viso pasaulio augalų tyrėjus. Tikroji „Augalų Žavadienio“ diena yra gegužės 18 diena, tada visas pasaulis mini žavėjimosi augalais dieną.

Šeduvos lopšelis-darželis surengdavo tarptautinę žavėjimosi augalais šventę „Augalų žavadienis“ ne tik ugdytinių tėveliams, bet ir visiems šeduviams, kviesdami gėrėtis augalais ir primindami jų svarbą. Šio renginio Lietuvoje koordinatorius – Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sodas.
Kadangi pasaulyje susidariusi situacija neleidžia organizuoti didžiulių renginių, šių metų „Augalų žavadienis“ renginį Šeduvos lopšelis-darželis šventė kitaip, organizavo karantino reikalavimus atitinkančias veiklas, susijusias su augalais. Atskirose vidaus darželio edukacinėse erdvėse įsikūrė nuostabiais kostiumais pasipuošusios gėlių fėjos, kurias aplankė vaikai. Jos, šventiškai nusiteikusios, kartu su ugdytiniais „gamino“ kvepalus gėlėms, pūtė muilo burbulus, klausydamiesi smuiko muzikos džiaugėsi „Gėlių tortu“, pūtė žvakeles ir galvojo palinkėjimus ne tik gėlėms, bet ir medeliams. Kiekviena grupė parengė meninę programėlę, skirtą šiai progai. Koncertą virtualiai galima pasižiūrėti Šeduvos lopšelio-darželio „Facebook“ paskyroje.

Daugybę nepakartojamų įspūdžių patyrė visi ugdytiniai, sužinojo daug paslapčių, kodėl visi augalai tokie svarbūs žmonėms ir visai planetai.
Nuoširdžiai dėkojame gėlių fėjoms Rasai, Rūtai, Ronetai, Renatai, Giletai, Kristinai, meninio ugdymo mokytojams Vilmai ir Astijui, už puikias nuotraukas – Evelinai, už nufilmuotus šokius ir dainas – Ievai, už į darbą įdėtą širdį –visų grupių pedagogėms, mokytojų padėjėjoms, auklėtojų padėjėjoms, visuomenės sveikatos specialistei, kitiems darbuotojams. Visi kartu mes galime sukurti stebuklus.

Šeduvos lopšelio-darželio informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts