Atidėtas posėdis vagystės Vainiūnų kaime byloje

Šių metų liepos 28 d. Šiaulių apylinkės teismo Radviliškio rūmų teisėja Deimantė Andrulytė turėjo nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje keturi vyrukai kaltinami įvykdę vagystę iš sandėlio Vainiūnų kaime.

Darbavosi Naujametę naktį

Egidijus, Donatas, Mindaugas bei Paulius pagal pareikštus kaltinimus yra pavogę turto už 750,70 eurų iš sandėlio Vainiūnų kaime. LR Konstitucijos 31 straipsnis sako, kad asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Šiuo metu byla yra perduota teismui, kuris išsiaiškins kiekvieno ilgapirščio kaltę. Pačią pirmą šių metų dieną, truputį po vidurnakčio, apie pirmą valandą, keturi išgėrę vyrai išlaužė sandėlio duris ir pavogė benzininį pjūklą „Husqvarna“, kampinį šlifuoklį „SCA648125“, elektrinį grąžtą, 42 kg vario laužą, elektros prailgintuvo kabelį, 20 metrų ilgio elektros kabelį, 3 vienetus 30 litrų talpos kanistrus, iš cisternos išleido 120 litrų žymėto dyzelinio kuro, pavogta ir benzininio pjūklo grandinė. Sandėlio savininkas nurodė, kad iš viso jam buvo padaryta 750,70 eurų turtinė žala.

Reikalinga skirti gynėjus

Teisiamasis posėdis minėtą liepos mėnesio dieną buvo atidėtas ilgam. Byla bus nagrinėjama šių metų rugsėjo 15 d. Dviem kaltinamiesiems yra paskirti gynėjai. Teismas, siekdamas užtikrinti kaltinamųjų teisę į gynybą, kreipsis dėl gynėjų paskyrimo kitiems dviem vagišiams. Manoma, kad galimi kaltinamųjų gynybos interesų prieštaravimai.

Rita Grigalienė

Total
1
Dalinasi
Related Posts