Automobilių mokestis dengs Taivano paskolas?

Tai, kad iki 2024 metų turėsime išsigimusią ir neadekvačią valdžią pastebi ir tarptautiniai arbitrai, politikai, diplomatai. Psichiškai nestabilius sutvarko tik medikamentai ir hospitalizacija, tą paliudys visi žymiausi pasaulio psichoterapeutai.
Šita chunta, apsitvėrusi nuo tautos barikadomis, atminties neturi. Lenkijoje medicinos seselės įsiveržė į sveikatos apsaugos ministro kabinetą ir neišėjo tol, kol nebuvo pasirašytas protokolas padidinti joms algas. Kokie bruzdėjimai vyko Prancūzijoje dėl geležinkelių reformos, Vokietijoje, atsisakius oro linijų reisų, pagaliau Liuksemburge dėl GP taikymo.

Lietuvoje nieko panašaus nebus dėl genetinės sampratos, kad kenčiančiam numatomas dangus, besimeldžiančiam sielos ramybė ir šituo puikiai naudojasi liberalūs degeneratai.

Žmonės romūs, kaip avelės prieš skerdimą, vadinasi galime va bank principu stumti, kokius tik nori įstatymus. Užsimanys Gentvilas apmokestinti prabangius mokesčius – rinkliava bus, nes pasirodo jų turime daugiausiai pasaulyje. Kaip viskas suskaičiuota, o kiek pilietis kieme, garaže laiko automobilių: tris ar keturis, šito išminčiai, deja, negali pasakyti.

Nuo liepos kils elektros kainos, ryšium su Armonaitės garbanėlių patamsėjimu ant pakaušio.
Kvailučiams patrupinami keli eurai prie pensijos, gavote šimtuką už skiepą – ko ūbaujate?
Seimo narių, ministrų algos yra klaikiai žemos ir Jūs, bestijos, neįvertinate jų triūso.

Vienas milijardas – ekonomikos gelbėjimui, kurios realiai nėra… Mes nieko neturime nacionalinio ir savarankiško, viskas išparceliuota, nupirkta, išvogta, užstatyta užsienio bankams.

Nuo automobilių bus pereita prie motociklų, mopedų, dviračių, paspirtukų. Apetitas kyla bevagiant. Masiuli, būk ramus. Su Kurlianskiu dar alaus išgersite, teismo nebus, mafija kalėjime nesėdi…

Ruslanas Baranauskas – analitikas

Total
0
Dalinasi
Related Posts