Ar bus Lietuvoje talonai maistui?

Mano kolegos yra teisūs, kad  kiekvieno demokrato ir liberalo svajonė yra laikyti rimbą ir žmones muštruoti.  Jokių diskusijų, kompromisų, pasitarimų su visuomene nereikia.

Turtinga mūsų valstybė. Visos institucijos aplipusios patarėjais, ekspertais, kurie gauna tūkstantines algas už demagogijas.

Štai sukudakavo vėl  Nerijus  Mačiulis – Swedbank ekonomistas, išganingų idėjų ir verslo rėmimo iniciatorius.  Jam parūpo tūlo žmogelio emocinė ir psichosomatinė būsena, ką jis valgo, geria, kokias TV laidas žiūri?

Mūsų rinkėjai privalo savaime būti dvasingi ir turtingi.  Pamenate tokią visų galų meistrę  Rūtą  Vainienę, kuri rekomendavo iš viso nemokėti pensijų? Ogi būkite profesionalais, užsidirbkite tiek, kad užtektų oriai senatvei. Įdomu, ką ši patarėja ir valdžios prievaizdų tarnaitė dabar lepteltų, kai spalį 26000 naujų bedarbių?

100 milijonų bus surinkta į biudžetą įvedus papildomą cukraus mokestį, apmokestinus visokiausius gėrimus, saldiklius, krekerius, dozatorius.  Tokiu atveju bus galima taikyti  PVM  vaisiams, daržovėms, riešutams.

 Praeis savaitė ir koks   Armonaitės bendrapartietis pasiūlys įvesti šunų ilgo plauko mokestį.  Mūsų būrai kantrūs – jie viską ištvers.

Nes mes turime dabar kaip niekada puikiausius ir gyventojų interesams atstovaujančius išrinktuosius, bankų apetitus laiminantį prezidentą ir nebedrausiančią laisvai alkoholio įsigyti pirmininkę.

Išlįs iš pogrindžio  Kurlianskio „našlaitis“  Eligijus  Masiulis ir įteiks ministrams naujus įstatymų projektus ir paketus.

Kur padarytos sociologinės apklausos, kiek žmogus vartoja druskos, cukraus, pipirų?Juk nebeliko atviro kontakto, išnyko draudėjai, apklausėjai ir iš kokių planetų pseudo ekspertai ima statistiką?

Gal ponai geriau koncentruokitės į vakcinaciją, tų 7 milijonų dozių suleidimą įbaugintiems senjorams, pažeidžiamiausiems sluoksniams ir visiems kitiems?

Po skiepų  Mačiulis taps profesoriumi… Kažkaip medijos aptilo spausdinti jo polemikas ir publikacijas.

Ruslanas  Baranauskas, LMS narys

Total
1
Dalinasi
Related Posts