Socialiniai tinklai

Aktualijos

Adventinio susikaupimo valandėlė

Avatar

Paskelbta

data

Į Kunigiškių vaikų dienos centrą„Giliukai“ atvyko Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos tikybos mokytoja Audronė Pilypaitė. Ji pravedė adventinio susikaupimo valandėlę „Advento vainiką nupinsiu…“

Mokytoja labai įdomiai pasakojo vaikams apie adventinio laikotarpio ypatumus, kartu su vaikučiais kūrė adventinio vainiko kompoziciją. Kiekvienas vaikas norėjo prisiliesti, prisidėti prie kompozicijos. Mokė ir katu giedojo giesmes, rašė vieni kitiems Kalėdinius linkėjimus. Vaikai labai džiaugėsi ir dėkojo mokytojai už labai įdomiai praleistą valandėlę.

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Velžiuose du girti kariai apgadino automobilį ir elektrinį dviratį

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 11 d. 08.02 val. Radviliškio rajone, Velžių kaime, Ežero g. esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje, neblaivūs (1,55 prom.), Generolo Romualdo Giedraičio artilerijos bataliono karys, vyras, gim. 1990 m., ir (1,09 prom.) vyras, gim. 1999 m., viešoje vietoje, dėl chuliganiškų paskatų, demonstruodami nepagarbą aplinkai ir aplinkiniams, apgadino Latvijos piliečio, gim. 1974 m., automobilį „Fiat Ducato“, ir apgadino vyro, gim. 1971 m., elektrinį dviratį „Pegasus“. Turtinė žala tikslinama. Įtariamieji uždaryti į Šiaulių AVPK areštinę.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Girtą radviliškietį sumušė pažįstamas vyras

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 10 d.17.48 val. Radviliškyje, Aušros a. g., viešoje vietoje pažįstamas vyras, gim. 1962 m., demonstruodamas nepagarbą aplinkai ir aplinkiniams, dėl chuliganiškų paskatų sumušė neblaivų (2,08 prom.) vyrą, gim. 1964 m. Nukentėjusysis dėl patirto fizinio skausmo į gydymo įstaigas nesikreipė. Įtariamasis nesulaikytas, neapklaustas.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019