Administracijos direktoriaus ataskaita „nepraslydo“ Taryboje

Balandžio 23 d. vykusiame Tarybos posėdyje buvo tvirtinama savivaldybė administracijos direktorės J. Margaitienės ataskaita. Ataskaitoje  daug direktorės nuotraukų ir gyrimosi, kokiose šventėse lankėsi ir ką apdovanojo. Tačiau Tarybos nariai direktorės ataskaitoje pasigedo administracijos direktorės savikritikos.

Direktorė apipilta klausimais

Prieš administracijos direktoriaus ataskaitos tvirtinimą J. Margaitienė buvo tiesiog apipilta klausimais. „Administracijos direktorė vykdo Tarybos sprendimus, taip pat mero pavedimus bei potvarkius. Ar 2019 m. buvo vykdoma savivaldybės įmonių priežiūros veikla? Ar visi 2019 m. numatyti darbai buvo atlikti? Iš direktoriaus ataskaitos nesimato, kokių konkrečių darbų nepavyko atlikti, dėl kokių priežasčių, gal jie perkelti į kitus metus?“- klausė opozicijoje esanti Tarybos narė Z. Žvikienė.

Į klausimus atsakyti nesugebėta

Galimai direktorė J. Margaitienė manė, kad jos ataskaita bus patvirtinta be jokių „nepatogių“ klausimų, todėl klausimų lavina ją gal kiek ir pribloškė.

„Manau, kad administracijos direktoriaus ataskaita – perteklinis dalykas, visi nuveikti darbai išdėstyti savivaldybės administracijos ataskaitoje. Konkrečiai neįvardinčiau, kokie darbai neatlikti – visos sritys buvo paliestos“.

O kaip asmeninė atsakomybė?

Toks direktorės nesugebėjimas atsakyti į paprastus klausimus netenkino Tarybos narės  ir J. Margaitienei buvo primintos jos pareigybei priklausančios funkcijos. „Administracijos direktorius tiesiogiai ir asmeniškai atsako už įstatymų, Vyriausybės ir savivaldybės tarybos sprendimų įgyvendinimą  jo kompetencijai priskirtais klausimais. Taigi administracijos direktorius privalo asmeniškai pareikalauti, kad visi numatyti darbai būtų atlikti. Man direktorės atsakymas nesuprantamas“,- J. Margaitienei rėžė Tarybos narė Z. Žvikienė.

Ar yra kuo girtis?

Galimai direktorė nelabai turi ir kuo girtis, aišku, be lankymosi šventėse. J. Margaitienės vadovaujama savivaldybės administracija negavo Lietuvos savivaldybių apdovanojimo „Auksinės krivūlės“ nuo 2011 metų. O  taip pat administracijai pavaldūs kai kurie seniūnai taip „gerai“  tvarkosi savo seniūnijose, kad net meras, važiuodamas į susitikimą su Beinoravos gyventojais, buvo priverstas sukti atgal dėl nepravažiuojamo žvyrkelio.

Direktorės nuotraukomis gausiai iliustruotoje ataskaitoje  taip pat nutylima, kad dėl nepadarytų darbų, per dešimtmečius nesutvarkytų dokumentų, dėl netinkamo administravimo savivaldybės administracija nuolat gauna Seimo kontrolieriaus bei Vyriausybės atstovo teikimų.

O praėjusiame Tarybos posėdyje Tarybos narys G.Lipnevičius paviešino dar įdomesnį dalyką – pasirodo, savivaldybės administracija, vadovaujama J. Margaitienės, pralaimėjusi visas bylas teismuose, net 7 mėnesius nevykdė teismo sprendimo… Tokia savivaldybės vadovės nekompetencija jau seniai radviliškiečių pastebėta ir daugelis mano, kad ponia Moteris  Saulė „sėdi ne savo rogėse“.

Jonas Petrikas

Total
14
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts