2019 metų vasario 13 dieną gausus muzikos mokyklos mokinių bei jų mokytojų būrys dalyvavo Šiaulių S. Sondeckio menų gimnazijoje organizuotame Jaunųjų atlikėjų festivalyje „Laiko horizontai“ skirtame Šiaulių S. Sondeckio menų gimnazijos 80-mečiui ir Vasario 16-ajai paminėti.

Festivalyje, siekiant skatinti jaunųjų atlikėjų muzikavimo džiaugsmą, kūrybinę saviraišką, puoselėti tautiškumą, plėtojant bendravimą ir bendradarbiavimą, dalyvavo Šiaulių regiono muzikos ir meno mokyklų įvairių specialybių jaunieji atlikėjai, kurių amžius nuo 10 metų.

Mūsų mokyklą atstovavo Saksofonininkų ansamblis (mokytojas D. Baltutis), fortepijoninis duetas (mokytoja D. Sabulienė), gitaristų ansamblis (mokytojas M. Atstopas) bei chorinio dainavimo klasės ansamblis (mokytoja A. Meškauskienė).

Atvėrus mokyklos duris visus maloniai sutiko ir globojo Šiaulių S. Sondeckio menų gimnazijos fortepijono metodinės grupės pirmininkė Marija Kaubrienė.

Mokiniai ekskursijos po gimnaziją metu susipažino su gimnazijos istorine raida, mokymosi aplinka ir sąlygomis, apsižvalgė po mokyklos pastatą, gimnazijos koncertų salėje matė puikų mokyklos pristatymą, buvo parodytas filmas apie Šiaulių S. Sondeckio menų gimnaziją

Mūsų mokyklos mokiniai turėjo puikią galimybę ne tik pakoncertuoti, bet ir susipažinti su gimnazijoje vykstančiu muzikiniu, bei bendruoju ugdymu, pamatyti viską „gyvai“. Festivalio dienos pabaigą vainikavo tarp abiejų įstaigų pasirašyta bendradarbiavimo sutartis.

Mūsų mokyklos mokiniai su pakylėta nuotaika užvėrė gimnazijos duris su slaptu noru ir mintimi dar čia sugrįžti. Noras toliau muzikuoti, pabaigus muzikos mokyklą, kyla daugeliui mokinių, o susipažinus su tolimesnėmis, aukštesnės pakopos ugdymo galimybėms – svajonė tampa lengviau įgyvendinama.

Total
0
Dalinasi
Related Posts