Socialiniai tinklai

Aktualijos

Čempionai susitiko po 50 metų

Avatar

Paskelbta

data


V. Valsiūnienės vid. mokyklos (dabar Lizdeikos gimnazija) jaunieji krepšininkai 1968 m. tapo Lietuvos čempionais.

Laimėję rajonų grupėje pirmąją vietą, finale susitiko su miestų grupės nugalėtoja – pajėgia Šiaulių komanda. Finalo varžyboms teisėjavo Olimpinių žaidynių prizininkas, Europos krepšinio čempionas, tarptautinės kategorijos teisėjas Stanislovas Stonkus. Įveikę Šiaulius, jaunieji radviliškiečiai įgijo teisę atstovauti Lietuvai visa sąjunginėse varžybose Maskvoje. Ir ten jauniesiems Radviliškio krepšininkams gana gerai sekėsi. Iš 17 komandų jie iškovojo 5-ąją vietą.

Ir štai po 50 metų dalis komandos narių susitiko mokykloje. Juos svetingai sutiko mokytoja Alvydė Panova su gimnazistėmis ir Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro sporto skyriaus vedėjas Anicetas Savickas. Mokytoja su mokinėmis parodė mokyklą, dabartinę Lizdeikos gimnaziją, turtingus mokymo priemonėmis ir įdomius kabinetus, papasakojo apie gimnazijos bendruomenės veiklą ir pasiekimus įvairiose srityse. Sporto salėje, toje pačioje, kur treniruotėse buvo išlieta nemažai prakaito, jau garbaus amžiaus buvę krepšininkai prisiminė apgaulingus judesius, išbandė rankos taiklumą mėtydami kamuolį nuo baudos linijos.

Atsisveikindami, čempionai gimnazijos muziejui paliko krepšinio kamuolį su autografais, o Sporto skyriaus vedėjas A. Savickas visiems įteikė atminimo prizus.

Miesto kapinėse buvo aplankyti išėjusieji Anapilin treneris Rimgaudas Švagždys, vadovas, mokytojas Jonas Žurauskas, komandos draugai Romualdas Šilinskas ir Vytautas Pranis. Ant jų kapų padėta gėlių, uždegtos žvakutės.

Albertas Vitartas

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Radviliškyje girtas BMW vairuotojas kliudė aikštelėje stovėjusį automobilį

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 2 d. tarp 22.00 val. ir 22.15 val. Radviliškyje, Dariaus ir Girėno g., automobilių stovėjimo aikštelėje, automobilis BMW 318 kliudė aikštelėje stovėjusį automobilį BMW 120D ir jį apgadino. Automobilį BMW 318 vairavo neblaivus (2,27 prom.) vyras, gimęs 1983 m., kuris iš eismo įvykio vietos pasišalino. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Baisogaloje naktį iš parduotuvės pavogta cigarečių

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 2 d. apie 2.03 val. Radviliškio r., Baisogaloje, Maironio g., išdaužus dviejų durų stiklo paketus, įsibrauta į parduotuvę ir pavogta cigarečių. Turtinė žala nustatinėjama.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019