Kai norisi padėti…

Sakoma, kad katinai turi devynis gyvenimus, tačiau kartais vieną kitą gyvenimą jiems išsaugo gyvūnų kančioms neabejingi žmonės. Gaila, tačiau kartais toks geranoriškumas nesulaukia  specialistų  pagalbos. Į „Radviliškio krašto redakciją“ kreipėsi radviliškietė (pavardė redakcijai žinoma) ir papasakojo skaudžią kalėdinę istoriją.

„Noriu pasidalinti skaudžia patirtimi. Gruodžio 25 d., 14 val., grįžę iš tėvų prie savo namų Radvilų gatvėje pastebėjome keistai tupintį katiną. Nuėjome pasižiūrėti ir pamatėme, kad jis sužeistas ir vos juda. Negalėjome likti abejingi ir palikti gyvūnėlį mirti kančiose. Bandėme paimti ir įdėti į dėžę, bet nelaimėlis draskėsi ir kandžiojosi, nes jam labai skaudėjo ir buvo išsigandęs.

Kol artimieji bandė padėti sužeistam katinui, skambinau veterinarams prašydama pagalbos. Deja, iš 18 rinktų numerių atsiliepė tik 3 ir visi atsisakė padėti, nes  juk šventės, nedarbo dienos… Veterinarijos gydytojas V. Adomaitis, turintis kliniką Mažvydo g., pasiūlė vežti katiną į Kauną ar Vilnių arba laikyti namuose, kol baigsis kalėdinės šventės. Pasibaisėjau! Nubėgau pas kaimynę, kad padėtų skambinti įvairiais internete rastais skelbimais. Laimei, atsiliepė veterinarijos gydytojas V. Petrauskas iš Aukštelkų, sutikęs priimti ir suteikti pagalbą.
Ši kačiuko gelbėjimo operacija truko pusantros valandos daugiabučio namo kieme, ją matė daug žmonių, bet nė vienas nepaklausė, kas nutiko! Skambinau ir bendrosios pagalbos telefonu 112, bet jie negalėjo man padėti, nes prieglaudos nedirba, atsiuntė policijos ekipažą, kai katinėlis jau buvo pas gydytoją. Šiuo metu katinas gydomas vet. klinikoje, aš moku už gydymą ir atliktą operaciją. Prašau, gal kas galėtų jį priglausti. Baisu per šventes gyvūnams, kai daugelis žmonių beširdžiai!“
Prašome ir mes – jeigu kas galėtų priglausti jau sveikstantį katiną, kreipkitės į „Radviliškio krašto“ redakciją ir mes duosime jums gyvūnų besirūpinančios moters kontaktus.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
2
Dalinasi
Related Posts