Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Žiemos sporto šventė sukvietė bendruomenę

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio rajone, prie Šiaulės žemės apžvalgos bokšto, žiemišką savaitgalį susirinko „Radviliškio krašto bendruomenės“ nariai, Radviliškio rajono gyventojai ir svečiai, nešini rogutėmis, slidėmis, kitu žiemos sporto inventoriumi. Čia visų jų laukė žiema.
Visi džiaugėsi žiemos teikiamais malonumais: sportavo, su šeimomis pramogavo prie laužo, važinėjosi rogėmis, traukiamomis arkliuko, dalyvavo šiaurietiško ėjimo pamokoje, estafetėse, varžėsi eglučių metimo bėgimo, rogučių, slidinėjimo rungtyse, išbandė sniegbačius ir dar daug įvairių žiemos teikiamų pramogų.
Sveiko ir aktyvaus gyvenimo visus žiemos šventės dalyvius mokė Radviliškio rajono sveikatos klubo „Atgaja“ nariai. Koše ir arbata susirinkusiuosius vaišino LR valstybės sienos pakrančių apsaugos rinktinės Šiaulių užkardos pareigūnai.
Norintieji iš aukštai pasižvalgyti po apylinkes, lipo į Šiaulės apžvalgos bokštą, nuo kurio atsivėrė žiemiškos Šaukoto ir Šiaulėnų seniūnijų apylinkės.
Šventėje dalyvavę „Radviliškio krašto bendruomenės“ nariai džiaugėsi geru oru ir žiemos teikiamais malonumais.
Džiaugiuosi, kad rajono savivaldybė organizavo tokį masinį renginį. Praėjusių metų žiemos šventė buvo be sniego, dalyvavo tik kelių partijų atstovai. Šiemet, kaip mane informavo, renginys buvo puikus, ačiū organizatoriams, Šaukoto seniūnijai. Tikiuosi, kad tai taps tradiciniu žiemos renginiu ant Šaulės kalno“,- sakė dėl ligos šventėje negalėjęs dalyvauti „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas Gediminas Lipnevičius.
Pastaba organizatoriams: kitais metais pasirūpinkite daugiau automobilių statymo vietų, nes jų labai trūko.

Rajono aktualijos

Reikalinga pagalbinė darbininkė

Avatar

Paskelbta

data

Reikalinga pagalbinė darbininkė namo ir aplinkos tvarkymui Radviliškyje (1 kartą per savaitę)  Tel. 8 682 3718

Skaityti daugiau

Rajono aktualijos

Radviliškyje sulaikytas vairuotojas, galimai disponavęs narkotinėmis medžiagomis

Avatar

Paskelbta

data

2020-03-20 apie 17:30 val. Radviliškyje Maironio g., policijos pareigūnams sustabdžius ir patikrinus automobilio BMW 530 dokumentus, vairuotojo gim. 1991 m. buvo paprašyta išlipti iš automobilio. Vyras išlipdamas iš automobilio, iš striukės kišenės išmetė permatomą, plastikinį paketėlį su galimai narkotine medžiaga. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Šiaulių AVPK areštinę.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019