Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Žiemos sporto šventė sukvietė bendruomenę

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio rajone, prie Šiaulės žemės apžvalgos bokšto, žiemišką savaitgalį susirinko „Radviliškio krašto bendruomenės“ nariai, Radviliškio rajono gyventojai ir svečiai, nešini rogutėmis, slidėmis, kitu žiemos sporto inventoriumi. Čia visų jų laukė žiema.
Visi džiaugėsi žiemos teikiamais malonumais: sportavo, su šeimomis pramogavo prie laužo, važinėjosi rogėmis, traukiamomis arkliuko, dalyvavo šiaurietiško ėjimo pamokoje, estafetėse, varžėsi eglučių metimo bėgimo, rogučių, slidinėjimo rungtyse, išbandė sniegbačius ir dar daug įvairių žiemos teikiamų pramogų.
Sveiko ir aktyvaus gyvenimo visus žiemos šventės dalyvius mokė Radviliškio rajono sveikatos klubo „Atgaja“ nariai. Koše ir arbata susirinkusiuosius vaišino LR valstybės sienos pakrančių apsaugos rinktinės Šiaulių užkardos pareigūnai.
Norintieji iš aukštai pasižvalgyti po apylinkes, lipo į Šiaulės apžvalgos bokštą, nuo kurio atsivėrė žiemiškos Šaukoto ir Šiaulėnų seniūnijų apylinkės.
Šventėje dalyvavę „Radviliškio krašto bendruomenės“ nariai džiaugėsi geru oru ir žiemos teikiamais malonumais.
Džiaugiuosi, kad rajono savivaldybė organizavo tokį masinį renginį. Praėjusių metų žiemos šventė buvo be sniego, dalyvavo tik kelių partijų atstovai. Šiemet, kaip mane informavo, renginys buvo puikus, ačiū organizatoriams, Šaukoto seniūnijai. Tikiuosi, kad tai taps tradiciniu žiemos renginiu ant Šaulės kalno“,- sakė dėl ligos šventėje negalėjęs dalyvauti „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas Gediminas Lipnevičius.
Pastaba organizatoriams: kitais metais pasirūpinkite daugiau automobilių statymo vietų, nes jų labai trūko.

Aktualijos

Policija ieško liudininkų

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 4 d. apie 16.00 val. kelyje Gruzdžiai – Šiauliai įvykusio eismo įvykio, kuriame dalyvavo automobiliai „VW Golf“ ir „VW Sharan“. Tyrėja prašo atsiliepti asmenis, galėjusius pastebėti prie įvykio vietos  stabtelėjusį baltos spalvos sunkiasvorį automobilį. Ieškoma žmonių, įsiminusių sunkiasvorio automobilio valstybinį numerį ar pažįstančių vairuotoją.

Turinčius informacijos gyventojus prašytume paskambinti tyrėjai Gintarei Želvienei telefonu  (8 700) 61469 arba parašyti elektroniniu paštu gintare.zelviene@policija.lt,

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Miesto gatvėmis vaikščioti nesaugu

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu padaugėjo šaligatviais važinėjančių dviratininkų. Anksčiau buvo reikalaujama dėvėti ryškias liemenes ir net šalmus. Dabar nebereikia nieko. Įdomu, kodėl? Jaunimas šaligatviais važinėja dviračiais rankas susikišęs į kišenes. O kur dar riedutininkai  ir važiuojantys su paspirtukais? Jeigu gatve eina daugiau žmonių, sunku pastebėti važiuojančiuosius ir vos spėji pasitraukti į šaligatvio kraštą.

Branginkime savo ir kitų sveiktą  bei gyvybę, laikykimės nustatytų  eismo taisyklių reikalavimų ir taip bus išvengta skaudžių nelaimių.

Radviliškietė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019