Vitas TOMKUS: Kodėl rusai nepuola homosekų? (Antra dalis)

Galutinai nusivyliau Rusijos politika ir jos vadovais, ypač – Putinu. Matyt, per mažai rusams pritaikoma sankcijų, kuriomis jie, jaučiu, naudotis taip niekada ir neišmoks, nes niekaip nesugeba prisitaikyti ir susitaikyti su „Made in USA“ standartais. Akivaizdu, kad kol bus Putinas, o ne Navalnas, rusai niekada neišmoks elgtis civilizuotai, demokratiškai ir aklai vykdyti LGBT komandas, pagal globalistų homosekų nurodymus.

Ko gero, ne šiaip sau pasaulyje rusus tapatina su tingia, bet labai pavojinga, kai nemiega žiemą, meška. Net išdresiruotos meškos dresiruotojams cirke neretai su letena išdrasko sėdynes, kad per daug prieš publiką „nesicirkintų“ ir nenervuotų auditorijos su savo blizgančiais apdarais. Todėl pasaulio galingieji, besipuikuojantys dolcais, kabanais ir bentliais, rusų, kaip ir meškų privengia. Dažniausiai į priekį siunčia pačius drąsiausius ir durniausius…Nebūtinai šakalus!

Mūsų maža, bet kaip niekad karinga ir valdinga, Lietuva dar žiloje senovėje garsėjo ne tik narsa kovoje su kryžiuočiais, bet ir meškų medžiokle.

Ypatingai – žemaičiai. Medžiodavo Lietuvos girių karalius tik su kuoka arba net plikomis rankomis. Tad NATO strategai iš karto sumojo, kad geresnių karių už lietuvius kovai su rusais, ko gero, net Brazilijos džiunglėse nerastum. Todėl ten net neieškojo – pasirinko pabaltus. O iš jų išskyrė mus, lietuvius, nes dar premjeras Kirkilas už 60 milijonų nustatė iš akies, kad esame drąsi šalis. Todėl kaip flagmanus ar papuasus (pardon, bet su terminais, kaip žinote, aš nelabai draugauju) jankiai mus ir pasirinko. Todėl turime pasitikėjimo neprarasti, dar labiau pasistengti ir dar dažniau paraginti savo partnerius iš ES ir JAV (ne tik partnerius iš LBGT, bet ir iš NATO) telktis apie tris Baltijos tigres seses, kurios visada pasiruošusios šuoliui. (Tiek į Rytus, tiek į Vakarus.)

Mano manymu, raudonos ribos jau seniai yra peržengtos. Vaivorykštinės – irgi. Dar tada, kai per Vašingtono Kapitolijaus šturmą negras policininkas nušovė baltaodę JAV karo veteranę, o auksiniame grabe vietoj jos paguldė penkis kartus teistą narkomaną Flyntą. Mano manymu, Putinas privalėjo įsikišti, nes nei Trampas, nei Baidenas nebevaldė situacijos.

Akivaizdžiai grabus supainiojo: karo veteranę užkasė šuniškai, o pasiutusį kaip šunį narkomaną laidojo kaip nacionalinį didvyrį. Vienas iš dviejų: arba jankiai karstus supainiojo, arba nabašnikus. Deja, Rusija niekaip nesureagavo. O tokį šansą turėjo pasižymėti!

Ir tai jau ne pirmas kartas, kai Rusija apsižioplina. Ar matėt, kaip mitriai ES ir JAV sureagavo, kai baltarusį Romaną Pratasevičių tardymui uždarė už tai, kad šaudė į rusakalbius Donbase ir agitavo rengti teroristinius išpuolius prieš valdžią? O kai mūsų Algirdą Paleckį už ketinimą kažką sekti ar pasekti laikė be teismo už grotų net pusantrų metų, iš Rusijos nesulaukėme nei „otveto”, nei „priveto”, kas lietuviškai reiškia: nei „mū”, nei „be”. (Nežinau, kaip Tamstoms, bet man rusiškai skamba žmoniškiau.) Nors VSD sekliai aiškiai nustatė pedofilą, kuris prie vaikų paliudijo, kad Paleckis dirba rusams, Putinas nesiėmė jokių priemonių, kad jo demaskuotas agentas būtų išvaduotas: neprivertė nusileisti nei lėktuvo su desantininkais, neatsiuntė nei mandagių žaliukų, nei oficialios notos ar bent kokios gramatėlės…

Nebent mūsų URM-o bazė su VSD departamentu Rusijai įrodė, kad Paleckis yra dvigubas agentas, nes prieš tai jis ilgai Briuselyje kažkokia įtartina veikla užsiiminėjo. (Beje, ten visi įtartinai kažką veikia arba neveikia: imkim, kad ir Maldeikienę – išsiuntėm nuo Lietuvos, o perpirko ją ten kažkokia Europa!?) Antra vertus, nematau reikalo su VSD ginčytis. Vis tiek nieko jiems ten neįrodysi. Net ir kankinami neišduos – buvo Paleckis dvigubas agentas ar nebuvo? Net jei sakys, kad nebuvo, nepaaiškins: už ką dar devynis metus sėdės? Bus panašiai kaip su CŽV kalėjimais Lietuvoje.

Sako, nebuvo, o už ką kankintiems kaliniams mes, niekuo dėti lietuviai, šimtatūkstantines baudas mokam, neatsako. Juk ne mes, o VSD vadai milijoninį kyšį išsidalino. (Asmeniškai aš netikiu, kad mus valdo ir seka parsidavėliai saugumiečiai, bet, deja, esu priverstas tikėti tuo, ką rašo Amerikos spauda, nes taip liepia mūsų valdžia ir elitas.)

Beje, Putinas ir tą kartą keista situacija su JAV CŽV kalėjimais nepasinaudojo: nepritaikė mums jokių sankcijų dėl Žmogaus teisių pažeidimo, neuždarė oro erdvės, „Independencui” dujų neužsuko, net Astravos AE susprogdinti nepažadėjo! Nors CŽV kalėjimų pastatų fotografijos iš Antavilių visoje pasaulio spaudoje mirgėjo. Nebent tai – fotomontažas, reikės kada nuvažiuot ir įsitikinti, ar tikrai tie Antaviliai pas mus dar yra? Jei nebėra, tada nėra ko ir baudų mokėti. Per daug jau visi įsismagino su tomis baudomis nė už nieką: žmonių kantrybė turi irgi ribas – dėl kaukių nebuvimo dar iškentėsim, bet dėl arabų, kurių net nebuvo?! Kas netiki, lai tuometinio prezidento Valdo Adamkaus pasiteirauja.

Daugiau kaip 30 (trisdešimt metų!) Landsbergiams priklausoma Lietuva yra priklausoma tik V. Landsbergio klanui, o nei Rusija, nei Baltarusija nedrįsta mūsų profesoriaus įvardinti diktatoriumi! Neorganizuoja pas mus jokių spalvotų revoliucijų, nerenka pas save tikrų prezidentų, nebando mūsų pavergtos tautos išlaisvinti iš diktatoriško jungo. Tiesa, vieną kartą pabandė, atsiųsdami savo dar Leningrade paruoštą kadrą su juodu ar judo karate diržu, bet toji KGB agentė nors ir perėmė visas jėgos struktūras į savo rankas, Landsbergio klano nugalėti neįstengė: ir toliau buvo priversta tenkintis senais konservais.

Kai Rusija ją pabandė atvesti į protą, vietos diktatorius profesorius, jau būdamas nusenęs dėdule, privertė agentę atsiskleisti kaip kokia magnoliją ir išvadinti Rusiją fašistine valstybe. Jau tada Putinas galėjo atšaukti savo ambasadorius, prieš tai išvijęs iš Maskvos visus Lietuvos diplomatus, uždaryti išėjimą į Baltijos jūrą, atėmus Mėmelio uostą, kaip kad padarė tikri fašistai, valdant tikram Fiureriui, bet Rusija ir vėl mus visus nuvylė.
Buvome priversti krūpčioti ištįsas dvi kadencijas ir net joms pasibaigus, kai buvusi valdovė pati mūsų maldavo nustoti pagaliau krūpčioti. Tačiau lietuvių tauta iki šiol tebegyvena lengvame šoke…

Nelengva Tautai atgauti dvasią ir atsipeikėti, kai po visų sąjūdžių bei „perestroikų” buvo išvaryti iš Lietuvos politinės arenos pažangieji, atsiskyrę nuo Maskvos, Brazausko komunistai, o į aukščiausiąją valdžią pastatyti Maskvai lojalūs Burokevičiaus kadrai. Kaip čia žmogus nekrūpčiosi?
Kol kas tiek žinių. (Ne Tapino ir nenupirktų!)

Total
1
Dalinasi
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts