Socialiniai tinklai

Aktualijos

Vitas TOMKUS: Kodėl homosekai puola rusus? (Pirma dalis)

Paskelbta

data

Homofobai nemėgsta homoseksualų. Homoseksualai nemėgsta rusų. O rusai nemėgsta homoseksualų ir homofobų. Todėl rusai puola visus, kad niekas jų pačių neužpultų. Nes geriausia gynyba yra puolimas, ką mielai paliudytų, Napoleonas su Hitleriu.

Deja, Napoleono ir Hitlerio gyvųjų tarpe nebėra, užtat jų vietoje yra pilna mažų napoleonų ir fiureriukų, kurie tūno sulindę valdžioje, televizoriuose, Sorošo visuomeninėse organizacijoje, o retkarčiais susibėga pasižmonėti į Davosą Šveicarijoje. Ten jie elgiasi kaip tikri homosekai (savotiški homoseksualų bei partsekretorių hibridai), dalinasi patirtimi bei pasauliu, kurio normalaus ne tiek jau daug ir beliko: Rusija, Baltarusija, Indija ir dar du trečdaliai likusio pasaulio. (Kinija su Afrika nesiskaito, nes kinai laukia, kas laimės, kad žinotų, kas bus jų patarnautojai, o negrai iš Afrikos visi kaip vienas svajoja tapti afroamerikiečiais ir dar kartą Amerikoje išsirinkti juodą prezidentą, kad ryžas nesugrįžtų).

XXI amžiaus fiureriai ir napoleonai, trumpiau kalbant – homosekai, valdo visus mūsų pinigus ir nori kuo greičiau užvaldyti mūsų protus, kol dar mes neatsikvošėjome. Tam tinka visos priemonės: karantinai, „koronny” (liet. „karališki”) virusai, jų atmainos, skiepai nuo pasiutligės, čipai, vergiškos išmokos, karo policija, jų savanoriai (įvairūs nevykėliai ir TV žvaigždės), švabai ir jų briedai, mazgotės prezidentai bei jų atsarginiai variantai – svietos, navalnai, xujaido ir panašūs. Homosekai daro viską, kad pasaulis kuo labiau jų bijotų, nes žmoniją suvaldyti ir visą ją praryti galima tik per baimes.

Kadangi normalūs žmonės labiausiai bijo mirties ir valdžios, dažniausiai jais ir gąsdina: mirtinais virusais ir homoseksualais valdžioje. (Retsykiais – pedofilais, kad ir vaikai neatsipalaiduotų.) Matant kaip tie homosekai valdžioje durnavoja ir išsidirbinėja, normalius žmones apima tikras siaubas, o kai kuriems net patiems susimaišo protas: barasi vieni su kitais, mušasi ne dėl turto, o dėl kažkokių kaukių, žudosi be draugų, be verslo ir be darbo, o jei pavyksta išgyventi, emigruoja. Kartais – pas dar didesnius durnius.

Rusija su Baltarusija taip gyventi nenori. Todėl pasaulį užvaldę homosekai su savo vasalais šakalais juos ir puola.

Pirmai pradžiai tiek!

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Į Viešųjų pirkimų komisiją – tik savi ?

Paskelbta

data

Radviliškio rajone vis brangstant savivaldybės administracijos organizuojamiems Viešiesiems pirkimams, Radviliškio rajono savivaldybės taryboje buvo iškeltas ir šis klausimas.

Tarybos narys G. Lipnevičius pasidomėjo, kodėl į  pirkimų komisijas neįtraukiami Tarybos nariai bei kiti nešališki asmenys. „Viešųjų pirkimo komisijos visada yra sudaromos iš savivaldybės administracijos darbuotojų, kurie yra šališki ir jiems kartais sunku išsakyti savo nuomonę. Siūlyčiau į šių komisijų sudėtį  įtraukti nešališkus asmenis, nepriklausančius savivaldybės administracijai“,- siūlė G. Lipnevičius.

Pasak savivaldybės Juridinio skyriaus vedėjo A. Matuzevičiaus, į Viešųjų pirkimų komisijų sudėtį nedraudžiama pasitelkti kitų narių, tik tai turėtų būti specialistai, turintys  teisinių ir techninių žinių bei esantys nepriekaištingos reputacijos. „Manau, kad Viešųjų pirkimų komisijų narius atsakingai parenka administracijos direktorė“,- sakė savivaldybės teisininkas. Šis pasakymas šokiravo daugelį Tarybos narių – pasirodo, administracijos direktorės statytiniai tvarko Viešuosius pirkimus, per kuriuos  išeina savivaldybės milijonai. Ar galima pasitikėti komisijos nariais, kuriuos paskiria konservatorė J. Margaitienė, paliekame spręsti jums, mūsų skaitytojai.

Jonas Petrikas

Skaityti daugiau

Aktualijos

Naujas kelias – nauja afera?

Paskelbta

data

Savaitraštis „Radviliškio kraštas“ jau ne kartą rašė, kad  Radviliškio rajone labai brangiai asfaltuojami keliai. Štai Sadūnų – Karčemų kelio atkarpos asfaltavimui Tarybos buvo prašoma skirti beveik milijoną eurų, Vasario 16-osios gatvė rekonstruojama daugiau nei už puse milijono. Dabar užsimota brangiai asfaltuoti kelio atkarpą, vedančią į Oro ir gynybos batalioną.

Trim šimtams metrų – „auksinis“ asfaltas?

Gegužės 27 d. vykusiame Tarybos posėdyje  buvo aptartas kelio atkarpos, einančios nuo magistralinio kelio iki įvažiavimo į Oro ir gynybos bataliono teritoriją asfaltavimo klausimas. Tarybos narys Gediminas Lipnevičius  iškėlė  klausimą, kodėl  šios 300 metrų atkarpos asfaltavimui yra skiriama 620 tūkst. eurų suma – vieno metro asfaltavimas kainuoja daugiau nei 2 tūkst. eurų.

Statybos ir viešosios tvarkos skyriaus vedėjas G. Vičas paaiškino, jog šis projektas buvo numatytas dar brangesnis. „Šios kelio atkarpos asfaltavimui buvo skirti 700 tūkst.eurų, o konkursą laimėjęs rangovas įsipareigojo darbus atlikti už 603 tūkst. eurų. Buvo organizuojamas atviras konkursas, kurį laimėjo rangovas, pasiūlęs mažiausią kainą“,- sakė G.Vičas. Šis kelias eis  nuo plento Šiauliai – Radviliškis, pro Miškų ūkio urėdijos administracinį pastatą, Oro ir gynybos bataliono link.

Administracijos direktorė konservatorė J. Margaitienė net nepaaiškino Tarybos nariams, kodėl jos valdomoje savivaldybės administracijoje vyksta  tokie brangūs Viešieji pirkimai.

Na, dėl didelės šios atkarpos asfaltavimo kainos komitetų metu buvo paaiškinta, jog šiam „kareivių keliui“ reikia ypatingai stipraus asfalto, kad juo galėtų važiuoti karinė technika. Tik įdomu, kaip ta karinė technika atriedės  iki Oro ir gynybos bataliono sustiprinto įvažiavimo – juk, kaip žinia, magistralinis kelias asfaltuotas  paprasta danga.

Ar „kareivių kelias“ yra tik rajono valdančiųjų pinigų įsisavinimas, o gal  tai yra bereikalingas pinigų švaistymas, paliekame spręsti jums, mūsų skaitytojai.

Jonas Petrikas

Skaityti daugiau
REKLAMA

Skaitomiausi