Visuomenės sveikatos Metų specialisto apdovanojimas įteiktas Vaivai Kaklauskienei

Vasario 10 d. Raudondvario dvare, Kauno rajone, vyko Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos (SVSBA) organizuoti apdovanojimai „Metų specialistas 2021“, kuriame buvo apdovanoti visuomenės sveikatos biurų specialistai. Tokią visuomenės sveikatos specialisto rinkimo ir pagerbimo tradiciją ši asociacija puoselėja nuo 2016 metų.

„Net ir praėjusiais metais, kuomet dėl pandemijos negalėjome susitikti gyvai, tai buvo padaryta kiekvienoje Savivaldybėje, padedant merams ar administracijos direktoriams, nuotoliniu būdu. Kiekvienų naujų metų pažymėjimas šia švente mums suteikia puikią galimybę stabtelėti ir dar kartą pamąstyti apie nuveiktus darbus, iniciatyvas ir nugalėtus sunkumus, pasidžiaugti aktyviais, savo profesijai atsidavusiais žmonėmis, kurių dėka buvo pasiekti atitinkami rezultatai. Žinoma, rinkdami „Metų specialistą“, pagalvojame ne tik apie pasiektus rezultatus, bet ir apie visuomenės sveikatos profesijos prasmę apskritai, o ypač dabar, pandemijos laikotarpiu. Pastaruosius metus mes jautėme, kad esame ypač reikalingi, o tuo pačiu ir profesionalūs bei atsakingi. Taip dar labiau save įprasminome, įgijome pasitikėjimą vietos bendruomenėse ir tarp skirtingų sektorių“, – dalijosi mintimis asociacijos pirmininkė ir Klaipėdos miesto VSB vadovė dr. Jūratė Grubliauskienė.

Šiemet vykusiuose Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos apdovanojimuose „Metų specialistas 2021“ apdovanota Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė Vaiva Kaklauskienė.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras džiaugiasi ir didžiuojasi turėdamas šią puikią specialistę. Tariame jai ačiū už puikiai atliekamą savo srities darbą, pareigingumą, stropumą, draugiškumą, atsidavimą ir nuolatinį tobulėjimą!

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro informacija

Total
5
Dalinasi
Related Posts