Vargas dėl tarakonų, kurių… nėra?

„Radviliškio krašto” redakciją kartas nuo karto vis aplanko gyventojai iš daugiabučio Dariaus ir Girėno gatvėje, Radviliškyje. Šįkart tikslaus adreso neminėsime, nes gyventojai baiminasi, kad dėl paskleistos žinios, jog name yra tarakonų, niekas butų šiame name nebepirks. Pasak jų, tiesa esanti tokia, kad tarakonų pas juos nėra, o jeigu yra, tai viename bute, kurio įvardinti niekas nenorėjo.

Nenorėjo „nuodytis“

Anksčiau apie situaciją name teiravomės UAB „Mano būstas“ regiono vadovės Romos Janušonienės, teiraudamiesi, kodėl norima naikinti vabzdžius bendrose patalpose, kai gyventojai su tuo nesutinka. Neva tokiu būdu bus apnuodijami žmonės, kai tarakonų nei rūsiuose, nei laiptinėse nėra. Tada gavome namo administratoriaus vadovės atsakymą, kad ruošiamasi šio namo gyventojų susirinkimui, kuriame bus sprendžiamas ir šis klausimas.

Susirinkimas įvyko

Šį kartą paklausėme, ką susirinkime nusprendė gyventojai ir UAB „Mano būstas“. Susirinkimas įvyko 2022 m. lapkričio 15 d. Pateiktame sprendimo išraše matyti, kad į namą administruojančią bendrovę kreipėsi vienas gyventojas, sakydamas, jog savo bute pastebėjo tarakonus. Žmogus prašė atlikti dezinsekciją bendrose namo patalpose – laiptinėje bei rūsyje. Užsakius šią paslaugą, atvykusiems darbininkams du kartus namo gyventojai neleido atlikti darbų. Vis tik su dezinsekcija bendrose patalpose sutiko trijų butų gyventojai. Butų savininkai nurodė, kad bendrose patalpose naikinti tarakonus netikslinga, nes jų paprasčiausiai ten nėra.

Verdiktas – neegzistuojančių tarakonų nejudinti

Nuspręsta, kad bute pastebėtus tarakonus turi naikinti butų savininkai, o bendrose patalpose tarakonai nuodijami nebus, nes nėra poreikio. Su sprendimu sutiko 5 butų savininkai, o 3 buvo prieš. Na, o kaip potencialius butų pirkėjus įtikinti, kad šio namo butuose tarakonų nėra – jau kitas, ir gana keblus, klausimas.

Rita Grigalienė

Asociatyvi nuotrauka

Total
1
Dalinasi
Related Posts