Valdančiųjų spjūvis Radviliškio smulkiam ir vidutiniam verslui

Kad sugundytų rinkėjus balsuoti, politikai prieš rinkimus pasitelkia bet kokias įtikinimo priemones, pažadą, jog tekės kisieliaus upeliai, išdygs meduolių kalnai.  Tačiau vos išsidalinus šiltus postus, prisijungus prie posėdžių salės serverio prasideda savaiminės amnezijos būsena.

Gaila, bet šioje stadijoje atsidūrė ir uolusis buvęs  Radviliškio rajono meras –  TS –  LKD   narys –  Antanas  Čepononis, gulęs kryžiumi už smulkaus ir vidutinio verslo rėmimą, išsaugojimą, jaunimo įtraukimą į projektų rašymą, savirealizacijos galimybę.

Šis  LR  Seimas, vadovaujamas  konservatorių bei liberalų, vėl lipa ant seno grėblio ir net nesiteikia susėsti rimtoms diskusijoms, įsiklausymui, žmonių socialinės dalios palengvinimui.

Gruodžio 17 d. Seime vyko balsavimas dėl opozicinių frakcijų pasiūlymo įtraukti į darbotvarkę Seimo rezoliucijos „Dėl smulkaus verslo diskriminacijos, valdant COVID-19 pandemiją, vengimo“ projektą Nr. XIVP-120; sprendimas nepriimtas. Už projektą balsavo 59, prieš 29, susilaikė 30 Seimo narių. Jis į darbotvarkę neįtrauktas.

Įvyko ir antras balsavimas įtraukti į darbotvarkę Seimo rezoliucijos „Dėl smulkaus verslo diskriminacijos, valdant COVID-19 pandemiją, vengimo“ projektą Nr. XIVP-120. Jam ir vėl nepritarta (už 55, prieš 29, susilaikė 33).

Įdomu tai, kad buvęs Radviliškio rajono meras, Seimo narys Antanas Čepononis abu kartus balsavo prieš šį rezoliucijos projektą.

Verta paminėta, kad Radviliškio rajone, kuriam A. Čepononis vadovavo ilgus metus, dominuoja būtent smulkusis verslas. Panašu, kad merą išrinkus į Seimą jis pamiršo ne tik Radviliškio rajono, bet visos Lietuvos smulkiųjų verslininkų interesus. Subliuško mitas apie šio politiko ir partijos atsigręžimą į gerovės valstybės kūrimą. Kaip pažiūrėsite kraštiečiams į akis per susitikimus, garbus pone  Čepononi?

Ruslanas  Baranauskas –  LMS  narys

Total
1
Dalinasi
Related Posts