Vaikiška lovytė: patarimai, kurie padės pasirinkti

Daugelis pritars, kad tinkama lova daro įtaką tiek suaugusiųjų, tiek vaikų miegui. Kalbant apie mažuosius, visuomet norima, kad jų miego kokybė būtų kuo geriausia. Juk tai lemia augančio vaiko emocinę būseną.

Šiuo metu rinkoje galima atrasti daug įvairių pasiūlymų kūdikiams ir jau paaugusiems vaikams. Fizinėse bei internetinėse parduotuvėse gausu skirtingų medžiagų ir stiliaus lovelių – nuo tvirtų ilgaamžių medinių iki patogių lovų nuleidžiamu šonu. Tereikia įvertinti poreikių ir biudžeto galimybių santykį. Visgi, kokia turėtų būti vaikiška lova ir kaip teisingai pasirinkti? 

Stilingas dizainas ir tinkamas dydis 

Pirmiausia, prieš renkant lovą vaikui, derėtų įvertinti, koks jos dydis būtų tinkamiausias ir patogiausias. Juk žaidimų erdvei šalia lovos reikia palikti pakankamai vietos! Ne mažiau reikšminga išlaikyti kambario stilių – visi vaikiški baldai turėtų tinkamai įsilieti į bendrą ir jaukią visumą. Spalvos bei formos turi ne tik derėti tarpusavyje, bet ir patikti kambario gyventojui. Turint laisvo laiko visuomet verta paieškoti idėjų, kurių gausu internete. Be to, vaikiškos lovytės internetu – praktiškas ir šiuolaikiškas sprendimas. 

Komplektas su čiužiniu ar be jo? 

Iš tiesų, labai patogu rinktis tokios komplektacijos lovą, kurioje jau pridėtas čiužinys. Tokiu atveju nebereikės sukti galvos papildomai ieškant čiužinio pagal išmatavimus tinkančio jau pasirinktai lovytei. Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad mažesniems vaikams čiužinys turėtų būti kietesnis, tvirtas ir lygaus pagrindo. 

Patalynės dėžė – patogumas, leidžiantis sutaupyti vietos

Baldai, turintys daugiau funkcijų paprastai laikomi itin praktiškais pasirinkimais. Vaikiška lova su patalynės dėže padės išsaugoti tvarką, nes joje galima sutalpinti ne tik patalynę, bet ir kitus papildomus daiktus. Gera, kai kambaryje nesimėto žaislai ar priežiūros reikmenys, tiesa? 

Dviaukštės lovos privalumai 

Turintiems kelis vaikus, kurie laiką leidžia viename kambaryje, verta pasvarstyti apie galimybę įsigyti dviaukštę vaikišką lovą. Tai puikus pasirinkimas tuomet, kai kambario erdvė nėra didelė. Dviaukštės lovos – ne tik būdas protingai išnaudoti ribotą plotą, bet ir žaismingumas vaikams. Paprastai jie itin mėgsta tokius pasirinkimus. 

Total
0
Dalinasi
Related Posts