V. Mačernio eilės ir Bareikių muzika skambėjo Raudondvaryje

Saulėtą ketvirtadienio popietę Šeduvos kultūros ir amatų centras kvietė į Raudondvarį. Čia vyko antrasis projekto „Iš kartos į kartą“ renginys, skirtas poeto V. Mačernio 100-mečiui.

Šventę nuoširdžiais sveikinimais pradėjo Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis. Rajono vadovas pasidžiaugė Šeduvos kultūros ir amatų centro vykdoma veikla, įgyvendinamais projektais, kultūros  puoselėjimu.

Šeduvos kultūros ir amatų centro darbuotojai, Alksniupių suaugusiųjų šokių kolektyvas „Alksna“, Šeduvos gimnazijos šokių studijos „Vaivorykštė“ šokėja Juta Juškaitė atliko publicistinę-poetinę kompoziciją „Baltoji vizija. Poeto kūrybinį kelią žymintį palikimą – laiškus, nuotraukas, leidinius – surinko Šeduvos bibliotekos darbuotojos. Visa tai eksponuota kilnojamoje parodoje „Vizija – tai mano turtas, svajonė – tai mano dabartis, praeitis ir ateitis“.

Koncertinę dalį surengė dviejų žymių dainuojančių aktorių – tėvo ir sūnaus – Sauliaus ir Jokūbo Bareikių duetas. Jų programa prasidėjo pasakojimais apie jųdviejų kaip bardų susitikimą scenoje. Žiūrovai turėjo galimybę išgirsti dviejų dalių (rimtosios ir šmaikščiosios) koncertą, kuriame skambėjo aktorių autoriniai kūriniai.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Radviliškio r. savivaldybė.

Šeduvos kultūros ir amatų centro informacija

Nuotraukos Sigito Mikučio

Total
0
Dalinasi
Related Posts