Trečiojo amžiaus universitetas pradėjo naujus mokslo metus

Naujus mokslo metus pradėjo Radviliškio rajono Trečiojo amžiaus universiteto (toliau – TAU) studentai. Atidarymo šventė vyko Radviliškio miesto kultūros centre. Labai džiugu, kad į pirmąjį susirinkimą atvyko didelis būrys klausytojų. Pasveikinti su prasidedančiais mokslo metais ir drauge pasidžiaugti atvyko būrys svečių.

Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus vedėja Rita Vaigauskienė ir metodininkė Živilė Laurutienė nuoširdžiai padėkojo TAU savanoriams, vedantiems įvairias veiklas ar užsiėmimus, už jų indėlį į universiteto veiklą, esamai ir buvusiems rektoriams, valdybos nariams ir visam universiteto aktyvui.

Universiteto klausytojams paskaitą skaitė visoje Lietuvoje žinoma žolininkė Adelė Karaliūnaitė. Moteris papasakojo apie mūsų visų soduose, daržuose ar net pievose sutinkamų augalų naudą, akcentavo, kad dauguma vaisių, daržovių ar maistingų augalų galima užšaldyti ir jais džiaugtis ne tik šiltuoju metu laiku, bet ir žiemą. Žolininkė vaizdingai augalus susiejo su planetomis, buvo įdomu klausytis apie tarp jų egzistuojantį ryšį. Šventės dalyviai galėjo įsigyti Adelės Karaliūnaitės gaminių.

Susirinkusiems TAU lankytojams savo koncertinę programą dovanojo aktorė Larisa Kalpokaitė – skambėjo svajingi ir romantiški romansai.

Po šiltų sveikinimo žodžių, naujų mokslo metų programos apžvalgos ir koncerto prasidės darbas fakultetuose. Jų šiais metais veiks penki: užsienio kalbų fakultetas (dekanė – Nijolė Nejienė), informacinių technologijų (dekanas – Vladislovas Adomaitis), pasaulio pažinimo ir dvasinio ugdymo (dekanė – Marytė Gadliauskienė), meninės raiškos (dekanas – Alfredas Krikštanas), sveikos gyvensenos fakultetas (dekanė – Nijolė Lukošienė). Susirinkusieji turės galimybę pasirinkti pagrindinį fakultetą ir į jį užsiregistruoti. Taip pat sudarytos galimybės dalyvauti ir kitų fakultetų veiklose, bendruose užsiėmimuose, dalyvauti kviestinių lektorių paskaitose. Studentų laukia turiningi ir įdomūs mokslo metai.

TAU informacija ir nuotraukos

Total
1
Dalinasi
Related Posts