Tarybos narys pagaliau išprašė keturiolika suoliukų


Radviliškiečiai senjorai dar 2018 metais kreipėsi į Gediminą Lipnevičių, tuo metu bendruomenės pirmininką, o dabar – ir Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narį, skųsdamiesi, kad Radviliškio mieste trūksta suoliukų. Kurį laiką seniūnas rašė mandagius atsakymus apie tai, kad seniūnija suoliukus turi ir tuoj juos įrengs. 2021 metų gegužę G. Lipnevičius vėl gavo miesto gyventojų skundą ir kreipėsi į Radviliškio miesto seniūną Ernestą Mončauską, prašydamas problemą išspręsti. Suoliukų problema tęsėsi ne vienus metus ir tik liepos mėnesį seniūnija pasidalino žinia, kad ėmėsi darbų ir Radviliškio miesto viešosiose erdvėse ir šalia daugiabučių gyvenamųjų namų buvo pastatyta keturiolika suoliukų.

Senjorai labiausiai pasigesdavo galimybės prisėsti, einant nuo Stiklo gatvės iki jų pamėgto „Lidl“ prekybos centro. Ten nemenka kelio atkarpa ir ją sunku įveikti, neprisėdus ant suoliuko ir nepailsėjus. Sunkoka pareiti būdavo ir iš turgaus. Juk su metais ir kojos ne jaunyn eina, o dažnas senjoras ir sveikata skundžiasi.

Tarybos narys G. Lipnevičius, paklaustas, kaip vertina seniūnijos darbą, atsakė: „geriau darbai padaryti vėliau, negu niekada, kad tik žmonėms būtų patogiau“.

P. S. Gyventojai, pastebėję sulūžusį ar sulaužytą suoliuką gali informuoti Radviliškio miesto seniūniją telefonu 8 422 515 43 arba elektroniniu paštu radv.seniunija@radviliskis.lt. Būtina nurodyti konkretų adresą.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts