Tarybos nariui įsikišus žvyrkeliai nebus niokojami

Į Radviliškio rajono savivaldybės  tarybos narį Gediminą Lipnevičių beveik kasdien kreipiasi Radviliškio rajono gyventojai skųsdamiesi viena ar kita problema.

„Neseniai gavau skundą iš Radviliškio rajono gyventojų dėl kelio Daugėlaičiai -Tyruliai būklės. Cituoju: „Sveiki, kreipiuosi į jus pagalbos – kas turi atsakyti už sunkiasvorių mašinų išbjaurotą kelią-žvyrkelį?“,- rašė savo socialinėje paskyroje Tarybos narys.

Tarybos narys dėl subjauroto žvyrkelio viešu laišku kreipėsi į seniūnus, rajono savivaldybę su prašymu atkreipti  dėmesį į šią problemą ir ją  išspręsti: „(…) Mieli seniūnai, kadangi tiksliai nežinau, kam priklauso kelias – Radviliškio ar Tyrulių seniūnijai, atkreipkite dėmesį į šią problemą ir imkitės priemonių jai spręsti. Ir atkreipkite dėmesį į kelių būklę, nes keliais važinėja ne tik „fūromis“ ar traktoriais, bet ir lengvosiomis mašinomis. Iš anksto dėkoju“.

Netrukus prie kelio Daugėlaičiai -Tyruliai buvo pastatytas kelio ženklas  „8 tonos“, o Radviliškio rajono savivaldybės specialistai  apžiūrėjo visus rajono kelius  ir  atsižvelgiant į blogėjančią Radviliškio rajono savivaldybės vietinės reikšmės kelių su žvyro danga būklę, siekiant apsaugoti juos nuo sugadinimo esant lietingam metui ir polaidžiui, iki 2021 m. gegužės 1 d. ribojamas krovininių automobilių, kurių bendroji masė viršija 8 tonas, eismas Radviliškio rajono savivaldybės vietinės reikšmės keliuose.

Seniūnai įpareigoti laiku įrengti vietinės reikšmės keliuose draudžiamuosius kelio ženklus Nr. 314 „Ribota masė“ su nurodyta bendrąja mase „8 tonos“. Kelio ženklai turi būti įrengti vadovaujantis Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro 2012 m. sausio 31 d. įsakymo Nr. 3-83 „Dėl Kelio ženklų įrengimo ir vertikaliojo ženklinimo taisyklių patvirtinimo“ reikalavimais.

„Ši problema buvo ne  vieno kelio ar atkarpos, o viso rajono. Dėkoju Radviliškio rajono savivaldybei, seniūnijai už greitą reakciją į mano iškeltą problemą ir problemos sprendimą viso rajono mastu“,- sakė Tarybos narys G. Lipnevičius.

Total
3
Dalinasi
Related Posts