Taryboje buvęs „Orso“ pastatas išbrauktas iš „apsišikėlių“ sąrašo


Dar visai neseniai meras išvadino radviliškiečius „apsišikėliais“ – už tai buvo „įvertintas“ Etikos komisijos ir  sukėlė gyventojų bei verslininkų pasipiktinimą. Tačiau šiuo epitetu turbūt „pakrikštijo“  ne visus. Štai Tarybos posėdyje, vykusiame gruodžio 13 dieną, iš apleisto nekilnojamojo turto sąrašo  buvo išbrauktas buvusio „Orso“ pastatas, esantis prie geležinkelio stoties ir priklausantis UAB „Kesgvytis“. Šis pastatas iš apleistų bei neprižiūrimų pastatų sąrašo išbrauktas UAB „Kesgvytis“ prašymu. Motyvas – pasikeitė pastato savininkas, statinys yra tvarkomas (beje, šio pastato karštligiškas  „maskavimas“ reklaminiais tentais Europos žmonių festivalio metu daugeliui radviliškiečių sukėlė šypsenas). 

Tarybos narys pastebėjo, kad iš apleistų bei netvarkomų pastatų sąrašo gal reikėtų išbraukti ir buvusios Pavartyčių mokyklos – darželio pastatą, nes ir jis turi naują savininką. „Šio pastato savininkas nesikreipė su prašymu išbraukti šį pastatą iš neprižiūrimų pastatų sąrašo – gal jam nesudaro sunkumų mokėti 3 procentų mokesčio tarifą“,- atsakė meras.
Tačiau klausimas, ar kitam apleistam bei nenaudojamo turto savininkui Taryba būtų tokia mielaširdinga ir atleistų nuo 3 proc. mokesčio tarifo, ar tik merui artimiems verslininkams nusišypso tokia laimė, parodys laikas.
Beje, pasak Finansų skyriaus vedėjos R. Chlebauskienės, išbraukus šį pastatą iš „apsišikėlių“ sąrašo, biudžetas per metus netektų apie 1600 eurų.
Kaip jau buvo anksčiau rašyta savaitraštyje „Radviliškio kraštas“, UAB „Kesgvytis“ laimi nemažai rajono savivaldybės organizuotų konkursų.
„Radviliškio krašto“ informacija


Total
0
Dalinasi
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts