Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Taryboje buvęs „Orso“ pastatas išbrauktas iš „apsišikėlių“ sąrašo

Avatar

Paskelbta

data


Dar visai neseniai meras išvadino radviliškiečius „apsišikėliais“ – už tai buvo „įvertintas“ Etikos komisijos ir  sukėlė gyventojų bei verslininkų pasipiktinimą. Tačiau šiuo epitetu turbūt „pakrikštijo“  ne visus. Štai Tarybos posėdyje, vykusiame gruodžio 13 dieną, iš apleisto nekilnojamojo turto sąrašo  buvo išbrauktas buvusio „Orso“ pastatas, esantis prie geležinkelio stoties ir priklausantis UAB „Kesgvytis“. Šis pastatas iš apleistų bei neprižiūrimų pastatų sąrašo išbrauktas UAB „Kesgvytis“ prašymu. Motyvas – pasikeitė pastato savininkas, statinys yra tvarkomas (beje, šio pastato karštligiškas  „maskavimas“ reklaminiais tentais Europos žmonių festivalio metu daugeliui radviliškiečių sukėlė šypsenas). 

Tarybos narys pastebėjo, kad iš apleistų bei netvarkomų pastatų sąrašo gal reikėtų išbraukti ir buvusios Pavartyčių mokyklos – darželio pastatą, nes ir jis turi naują savininką. „Šio pastato savininkas nesikreipė su prašymu išbraukti šį pastatą iš neprižiūrimų pastatų sąrašo – gal jam nesudaro sunkumų mokėti 3 procentų mokesčio tarifą“,- atsakė meras.
Tačiau klausimas, ar kitam apleistam bei nenaudojamo turto savininkui Taryba būtų tokia mielaširdinga ir atleistų nuo 3 proc. mokesčio tarifo, ar tik merui artimiems verslininkams nusišypso tokia laimė, parodys laikas.
Beje, pasak Finansų skyriaus vedėjos R. Chlebauskienės, išbraukus šį pastatą iš „apsišikėlių“ sąrašo, biudžetas per metus netektų apie 1600 eurų.
Kaip jau buvo anksčiau rašyta savaitraštyje „Radviliškio kraštas“, UAB „Kesgvytis“ laimi nemažai rajono savivaldybės organizuotų konkursų.
„Radviliškio krašto“ informacija


Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rajono aktualijos

Kad vaistai netaptų kasdieniu valgiu

Avatar

Paskelbta

data

Skaityti daugiau

Rajono aktualijos

Raštingiausias pradinukas Vinco Kudirkos progimnazijoje

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 22 dieną Vinco Kudirkos progimnazijoje vyko 2-4 klasių geriausiai rašančio pradinuko konkursas ,,Branginkime gimtąją kalbą“, kuriame savo lietuvių kalbos žinias rašydami diktantą išbandė 33 mokiniai.

Savo klasių grupėse nugalėtojais tapo: Urtė Kucevičiūtė (2c kl. mokinė), Vestina Veseliauskaitė (3b kl. mokinė), Brigita Žiškytė (4a kl. mokinė).
Mes džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų šauniausiais!

Pagalbos mokiniui specialistė Jurgita Lukšienė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019