Specialiųjų klasių mokiniai pasakų šalyje

Gražinos pagrindinės mokyklos specialiųjų-lavinamųjų klasių mokiniai prieš rudens atostogas dalyvavo nepamokinės dienos „Pasakų šalyje“ veiklose. Magiška kelionė po pasakų pasaulį prasidėjo pokalbiu apie pasakų įvairovę. Mokiniai prisiminė, kas tai yra pasaka, susipažino su pasakų rūšimis. Vaikams labiausiai patiko stebuklinės pasakos, nes jose vyksta daug įvairių stebuklų.

Vėliau mokiniai dalyvavo Radviliškio savivaldybės Viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus projekto „Knygos, kaip vitaminai, padeda vaikams užaugti“ veiklose. Gražinos pagrindinė mokykla yra šio projekto partneris. Bibliotekos darbuotojos vedė edukacinį užsiėmimą, kurio metu mokiniai klausėsi Šarlio Pero pasakos „Raudonkepuraitė“, iliustravo pasaką ir jos veikėjus, iliustracijas perkėlė į planšetinį kompiuterį, kurio pagalba šį kūrinį atpasakojo. Tądien vyko ir kūrybinės dirbtuvės, kurių metu mokiniai kūrė lėles šešėlių teatrui. Vaikams buvo labai smagu sukurti savo lėlę. Daug teigiamų emocijų suteikė teatrinė veikla, kurioje mokiniai sukūrė spektaklį „Meškiukas Rudnosiukas“ pagal Vytės Nemunėlio pasaką. Šešėlių teatre vaikai vaidino su savo sukurtomis lėlėmis.

Nepamokinė diena „Pasakų šalyje“ buvo smagi ir įsimintina. Specialiųjų-lavinamųjų klasių mokiniai turėjo galimybę ne tik klausytis įvairių pasakų, bet ir informacinių technologijų dėka dalyvauti įvairiose veiklose, sukurti savo veikėjus ir būti aktoriais.

Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos informacija

Total
10
Dalinasi
Related Posts