Spaudos konferencijoje – apie mero dviejų savaičių nuveiktus darbus

Dalijamės nuoroda į 2021-05-25 Radviliškio rajono savivaldybės mero Vytauto Simelio inicijuotą  spaudos konferenciją „Radviliškio rajono savivaldybės mero V. Simelio dviejų savaičių darbų apžvalga. Politinė situacija rajone“.

Spaudos konferencijoje meras V. Simelis apžvelgė nuo kadencijos pradžios nuveiktus darbus, atsakė į žurnalistų pateiktus klausimus.

Meras pasidžiaugė sulaukęs sveikinimų tiek iš vietos gyventojų, tiek iš įstaigų vadovų, tiek iš savivaldybės užsienio bendradarbiavimo partnerių ir pristatė nuveiktus darbus: aptarti vykdomi projektai ir šilumos kaina su UAB „Radviliškio šiluma“ atstovais, domėtasi vakcinacijos proceso organizavimu, pandeminės situacijos valdymu, bendrauta su rajono biudžetinių įstaigų vadovais, diskutuota apie jų įstaigose iškylančius veiklos organizavimo klausimus, dalyvauta renginiuose, aptarti būsimi darbai. 

Bendrauta su Radviliškio parapijos klebonu Tadu Rudžiu ir Šeduvos parapijos klebonu Virginijumi Kazaičiu, aptarta Šeduvos bažnyčios rekonstrukcija, domėtasi tikinčiųjų bendruomenės gyvenimu, jiems rūpimais klausimais. Su Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus-draustinio direktore Laura Prascevičiūte kalbėta apie būsimą vasaros sezoną ir suplanuotus renginius, su Radviliškio pagalbos šeimai centro vadove Vilma Tikuišiene aptartas vaikų globos sistemos pertvarkos procesas, kalbėta apie buvusio vaikų globos namų pastato tolimesnį panaudojimą. Su vaiko teisių apsaugos darbuotojais diskutuota apie šios tarnybos veiklą ir bendradarbiavimą su Radviliškio rajono savivaldybe, su Radviliškio miesto seniūnu Ernestu Mončausku aptarti miesto plėtros, saugaus eismo organizavimo Radviliškio mieste klausimai. Susitikta su Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro direktore Rita Prane Vilimaite, su Baisogalos pirminės sveikatos priežiūros centro direktore Aušra Juškiene, Radviliškio ligoninės direktoriumi Vaidu Smalinsku, aptarti įvairūs su šių įstaigų veikla susiję klausimai. Susitikta su rangovais, vykdančiais Radviliškio rajono kelių ir gatvių remonto darbus, aptarti darbų terminai ir rangovų įsipareigojimai.

Kalbėta apie Antaniškių miško atgaivinimą, apie treniruoklių, pažintinių takų ir kitokių veiklų šioje vietoje įkūrimą, su Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistais aptarti rajono švietimo įstaigų veiklos rezultatai ir perspektyvos, su Šeduvoje įsikūrusio  senųjų automobilių muziejaus „Retromobile“ atstovais diskutuota apie šio muziejaus plėtrą. Apžiūrėtos jaunimo reikmėms skirtos erdvės Baisogaloje, susitikta su motobolo sporto šakos entuziastais Radviliškyje. 

Apie tiesioginius merų rinkimus diskutuota Lietuvos savivaldybių asociacijos posėdyje, su LR Seimo nariais Andriumi Mazuroniu ir Vytautu Gapšiu.

Dalyvauta ir renginiuose: Burbiškio dvare suorganizuotame koncerte, Lietuvos plento taurės sezono atidaryme Baisogaloje, Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienoje Šeduvoje, Baisogalos kultūros centro šokių kolektyvo „Žolynėlis“ 12-os metų gimtadienyje. 

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Total
3
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts