Socialiniai tinklai

Kriminalai

Šovė į šerną – pataikė į kolegą

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio rajone – vėl incidentas medžioklėje. Nelaimė medžioklėje įvyko  Radviliškio rajone, Legečių miške, varyminės medžioklės metu, kurioje dalyvavo 17 medžiotojų. Penkto varymo metu, du greta, maždaug 70 metrų atstumu, stovėję medžiotojai šovė į tarp jų bėgantį šerną. Po šūvių pagalbos ėmė šauktis trečias medžiotojas. Nežinia iš kur atskriejęs šratas pataikė vyrui į žandą.

Sužalotas 26 metų V.J. dėl šautinės veido žaizdos buvo nuvežtas į ligoninę. Apie įvykį buvo pranešta policijai ir aplinkosaugininkams. Pareigūnams patikrinus medžiotojų blaivumą, nustatyta, kad visi medžioklės dalyviai buvo blaivūs. Policija dėl įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą. Išimti ginklai, paimti medžiotojų bilietai, medžioklės dalyviai apklausti.

Tai antras incidentas „Stumbro“ medžiotojų būrelyje šiais metais. „Radviliškio kraštas“ jau rašė, kad prieš savaitę Legečių miške, „Stumbro“ medžiotojų būrelio medžiotojas K.J. suklydęs neteisėtai nušovė besilaukiančią briedžio patelę.

Pasak Radviliškio medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininko, visi medžiotojai laiko egzaminus, kad gautų bilietą, laiko praktinį šaudymo egzaminą, po kiek laiko egzaminus reikia perlaikyti. Vis pasitaikančios klaidos medžioklėse rodo, kad šiuos egzaminus galbūt reikėtų sugriežtinti.

Šiuo metu medžiotojams yra iškeltos bylos, o tolimesnį jų medžiotojų bilietų likimą spręs Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento gyvosios gamtos apsaugos inspektoriai.

„Radviliškio krašto“ informacija

 

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kriminalai

Radviliškyje bute rastas lavonas

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 22 d. 12.47 val. Radviliškyje, Radvilų g., bute, rastas vyro, gimusio 1958 m., lavonas be išorinių sužalojimų.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Šiaulėnuose susimušė neblaivūs vyrai

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 2 d. 22.10 val. Radviliškio r., Šiaulėnų mstl., Sodų g., neblaivus (1,61 prom.) vyras, gimęs 1973 m., ir neblaivus (1,70 prom.) jo sūnus, gimęs 2001 m., bei sūnus, gimęs 2005 m., dėl sumušė neblaivius (1,94 prom.) vyrą, gimusį 1985 m., ir neblaivų (3,09 prom.) vyrą, gimusį 1983 m. Nukentėjusiuosius medikai apžiūrėjo įvykio vietoje, į gydymo įstaigą nevežė. Tėvas ir 2001 m. gimęs sūnus uždaryti į areštinę, kitas sūnus perduotas Radviliškio pagalbos šeimai centro socialinei darbuotojai.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi