Šovė į šerną – pataikė į kolegą

Radviliškio rajone – vėl incidentas medžioklėje. Nelaimė medžioklėje įvyko  Radviliškio rajone, Legečių miške, varyminės medžioklės metu, kurioje dalyvavo 17 medžiotojų. Penkto varymo metu, du greta, maždaug 70 metrų atstumu, stovėję medžiotojai šovė į tarp jų bėgantį šerną. Po šūvių pagalbos ėmė šauktis trečias medžiotojas. Nežinia iš kur atskriejęs šratas pataikė vyrui į žandą.

Sužalotas 26 metų V.J. dėl šautinės veido žaizdos buvo nuvežtas į ligoninę. Apie įvykį buvo pranešta policijai ir aplinkosaugininkams. Pareigūnams patikrinus medžiotojų blaivumą, nustatyta, kad visi medžioklės dalyviai buvo blaivūs. Policija dėl įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą. Išimti ginklai, paimti medžiotojų bilietai, medžioklės dalyviai apklausti.

Tai antras incidentas „Stumbro“ medžiotojų būrelyje šiais metais. „Radviliškio kraštas“ jau rašė, kad prieš savaitę Legečių miške, „Stumbro“ medžiotojų būrelio medžiotojas K.J. suklydęs neteisėtai nušovė besilaukiančią briedžio patelę.

Pasak Radviliškio medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininko, visi medžiotojai laiko egzaminus, kad gautų bilietą, laiko praktinį šaudymo egzaminą, po kiek laiko egzaminus reikia perlaikyti. Vis pasitaikančios klaidos medžioklėse rodo, kad šiuos egzaminus galbūt reikėtų sugriežtinti.

Šiuo metu medžiotojams yra iškeltos bylos, o tolimesnį jų medžiotojų bilietų likimą spręs Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento gyvosios gamtos apsaugos inspektoriai.

„Radviliškio krašto“ informacija

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts