Socialiniai tinklai

Kriminalai

Šovė į šerną – pataikė į kolegą

Paskelbta

data

Radviliškio rajone – vėl incidentas medžioklėje. Nelaimė medžioklėje įvyko  Radviliškio rajone, Legečių miške, varyminės medžioklės metu, kurioje dalyvavo 17 medžiotojų. Penkto varymo metu, du greta, maždaug 70 metrų atstumu, stovėję medžiotojai šovė į tarp jų bėgantį šerną. Po šūvių pagalbos ėmė šauktis trečias medžiotojas. Nežinia iš kur atskriejęs šratas pataikė vyrui į žandą.

Sužalotas 26 metų V.J. dėl šautinės veido žaizdos buvo nuvežtas į ligoninę. Apie įvykį buvo pranešta policijai ir aplinkosaugininkams. Pareigūnams patikrinus medžiotojų blaivumą, nustatyta, kad visi medžioklės dalyviai buvo blaivūs. Policija dėl įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą. Išimti ginklai, paimti medžiotojų bilietai, medžioklės dalyviai apklausti.

Tai antras incidentas „Stumbro“ medžiotojų būrelyje šiais metais. „Radviliškio kraštas“ jau rašė, kad prieš savaitę Legečių miške, „Stumbro“ medžiotojų būrelio medžiotojas K.J. suklydęs neteisėtai nušovė besilaukiančią briedžio patelę.

Pasak Radviliškio medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininko, visi medžiotojai laiko egzaminus, kad gautų bilietą, laiko praktinį šaudymo egzaminą, po kiek laiko egzaminus reikia perlaikyti. Vis pasitaikančios klaidos medžioklėse rodo, kad šiuos egzaminus galbūt reikėtų sugriežtinti.

Šiuo metu medžiotojams yra iškeltos bylos, o tolimesnį jų medžiotojų bilietų likimą spręs Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento gyvosios gamtos apsaugos inspektoriai.

„Radviliškio krašto“ informacija

 

REKLAMA
Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kriminalai

Kutiškių kaime iš moters sukčiai išviliojo beveik 500 eurų

Paskelbta

data

Gruodžio 5 d. 22.49 val. Radviliškio rajone, Kutiškių kaime, gyvenanti 58 metų moteris mobiliuoju telefonu iš banko gavo SMS, kad jos banko sąskaitos ir jose esantys pinigai yra užšaldyti, nes yra padarytas įtartinas pavedimas. Norint, kad sąskaitos nebūtų uždarytos, buvo nurodyta prisijungti prie SMS žinutėje nurodytos nuorodos. Tai padariusi, moteris iš dviejų banko sąskaitų neteko 491 euro.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Palonuose du nepažįstamieji įsibrovė į namus ir sumušė vyrą

Paskelbta

data

Spalio 17 d. 2.38 val. Radviliškio rajone, Palonų miestelyje, du nenustatyti
asmenys, įsibrovę į neblaivaus 44 metų (paimtas kraujo mėginys) vyro gyvenamą namą, jį sumušė ir pasišalino. Radviliškio ligoninės priėmimo skyriuje nukentėjusiajam diagnozuoti dviejų
šonkaulių lūžiai, galvos žaizdos, galvos ir krūtinės sumušimai.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau
REKLAMA

Skaitomiausi