Socialiniai tinklai

Kriminalai

Šovė į šerną – pataikė į kolegą

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio rajone – vėl incidentas medžioklėje. Nelaimė medžioklėje įvyko  Radviliškio rajone, Legečių miške, varyminės medžioklės metu, kurioje dalyvavo 17 medžiotojų. Penkto varymo metu, du greta, maždaug 70 metrų atstumu, stovėję medžiotojai šovė į tarp jų bėgantį šerną. Po šūvių pagalbos ėmė šauktis trečias medžiotojas. Nežinia iš kur atskriejęs šratas pataikė vyrui į žandą.

Sužalotas 26 metų V.J. dėl šautinės veido žaizdos buvo nuvežtas į ligoninę. Apie įvykį buvo pranešta policijai ir aplinkosaugininkams. Pareigūnams patikrinus medžiotojų blaivumą, nustatyta, kad visi medžioklės dalyviai buvo blaivūs. Policija dėl įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą. Išimti ginklai, paimti medžiotojų bilietai, medžioklės dalyviai apklausti.

Tai antras incidentas „Stumbro“ medžiotojų būrelyje šiais metais. „Radviliškio kraštas“ jau rašė, kad prieš savaitę Legečių miške, „Stumbro“ medžiotojų būrelio medžiotojas K.J. suklydęs neteisėtai nušovė besilaukiančią briedžio patelę.

Pasak Radviliškio medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininko, visi medžiotojai laiko egzaminus, kad gautų bilietą, laiko praktinį šaudymo egzaminą, po kiek laiko egzaminus reikia perlaikyti. Vis pasitaikančios klaidos medžioklėse rodo, kad šiuos egzaminus galbūt reikėtų sugriežtinti.

Šiuo metu medžiotojams yra iškeltos bylos, o tolimesnį jų medžiotojų bilietų likimą spręs Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento gyvosios gamtos apsaugos inspektoriai.

„Radviliškio krašto“ informacija

 

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kriminalai

Radviliškio centre užpultas ir sumuštas vyras

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio mieste vis labiau daugėja smurto artimoje aplinkoje atvejų, muštynių viešoje vietoje ir gatvėse užpultų žmonių. Šį kart- nepažįstami asmenys užpuolė neblaivų (2,39 prom.) vyrą, gimusį 1983 m.

Veiksmas vyko lapkričio 30 d. 3.25 val., Gedimino g. esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje. Nukentėjusiajam skubiai prireikė medikų pagalbos. Medikų apžiūros metu, vyrui buvo nustatyti daugybiniai kūno sužalojimai, nuo smūgių į galvą vyrui buvo nustatytas smegenų sukrėtimas, sužalota galva. Taip pat nukentėjusiajam nustatyti šonkaulių lūžiai.

Už viešosios tvarkos pažeidimą ir sveikatos sutrikdymą yra numatyta baudžiamoji atsakomybė. Asmenys, kurie prisipažįsta padarę baudžiamą nusikaltimą, gali būti nubausti viešaisiais darbais arba bauda, areštu ar laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Radviliškio rajone du broliai sumušė vyrą

Avatar

Paskelbta

data

Gruodžio 2 d. 13.00 val. gautas pranešimas, jog Radviliškio r., Acokavų k., namo kieme, broliai, gimę 2002 m. ir 2000 m., sumušė neblaivų (1,66 prom.) vyrą, gimusį 1969 m. Nukentėjusiajam dėl patirto išpuolio prireikė skubios medikų pagalbos. Nukentėjusysis dėl šonkaulio lūžimo, pilvo bei veido sumušimų išvežtas į Respublikinę Šiaulių ligoninę. Įtariamieji sulaikyti ir uždaryti į areštinę.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019